2 hodnocení

Innovacar - X2 Fabric&Leather čistič čalounění auta, čistič a ochrana kůže

Čistič čalounění auta, čistič a ochrana kůže v jednom. Silný, rychlý a efektivní čisticí prostředek určený pro kožené a textilní povrchy, s hydratačním účinkem. Čistič čalounění auta, čistič a ochrana kůže v jednom X2 Fabric&Leather vytváří lipidovou vrstvu rostlinného původu podobnou té, kterou má přírodní kůže. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 89340
536 Kč 648,60 Kč včetně DPH

Čistič čalounění auta, čistič a ochrana kůže v jednom. Silný, rychlý a efektivní čisticí prostředek určený pro kožené a textilní povrchy, s hydratačním účinkem. Čistič čalounění auta, čistič a ochrana kůže v jednom X2 Fabric&Leather vytváří lipidovou vrstvu rostlinného původu podobnou té, kterou má přírodní kůže. Čistič čalounění X2 řidiči poskytuje jemný pocit při kontaktu s ošetřeným sedadlem, povrch zanechává neuvěřitelně hebký a vyživený. Čistič čalounění X2 má silný proti zápachový a hydratační účinek, který zabraňuje vzniku nežádoucích pachů a dlouhodobě chrání povrchovou úpravu kůže a tkanin.

Spotřeba: 100 ml / auto

Inovativní řada autokosmetiky od firmy Fra Ber s aktivními enzymy, krok po kroku pečuje o vozidlo od karoserie, přes ráfky kol až po interiér. Luxusní vysoce koncentrované produkty jsou vhodné pro použití v centrech pro ruční mytí vozidel, detailerská studia i zkušenější hobby detailery.

Zájemci o odborné školení a certifikaci CERTIFICATED DETAILER INNOVACAR nás mohou kontaktovat na info@iwash.cz

Innovacar_ByFraber_Sx

Další autokosmetika od firmy Fra Ber

Zpět do obchodu