Evergreen Tecno Plants

Patentované ozonové generátory s katalyzací ozonu vhodné pro použití v soukromém i komerčním sektoru, v kancelářích, zdravotnických provozech, ordinacích a nemocnicích, hotelnictví, restauracích a potravinářské výrobě, pro dezinfekci vozidel individuální i hromadné dopravy atd.

Evergreen Tecno Plants je společnost s mnohaletou tradicí, která se může opřít o podporu kompetentního týmu odborníku, kteří mají špičkové odborné znalosti. Jejich schopnosti umožňují nabídnout řešení při projektování technologicky pokročilých zařízení pro úpravu vzduchu, vody, povrchů, prostředí nebo potravin. Zaměřují se mimo jiné na použití ozónu při dezinfekci prostor, likvidaci virů, bakterií, plísní a alergenů. Jejich patentované ozonové generátory s inovativní technologií, které garantují mikrobiologickou bezpečnost pro vzduch, vodu, prostor i plochy jsou jedničkou na trhu ozónového čištěníNa rozdíl od konkurenčních produktů jsou tyto generátory vybavené funkcí katalyzace ozonu. Po dokončení dezinfekce se jednoduše spustí proces katalyzace ozonu a za krátkou dobu je možné dezinfikované prostory opět užívat. Oxydační schopnost ozonu ničí baktérie, plísně, kvasinky, viry, alergeny atd.

ETP-logo 

Linea Hygene Air
Novinka
107 148 Kč včetně DPH
88 552 Kč

Přenosný patentovaný ozonový generátor s inovativní technologií, který garantuje mikrobiologickou bezpečnost pro vzduch, vodu, prostor i plochy. Na rozdíl od...

Kód: 89414
Hygene Air Move
Novinka
233 391 Kč včetně DPH
192 885 Kč

Přenosný patentovaný ozonový generátor na kolečkách s inovativní technologií, který garantuje mikrobiologickou bezpečnost pro vzduch, vodu, prostor i plochy. Na rozdíl...

Kód: 89416
2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení