2 hodnocení

Ozonový generátor Hygene Air Move

Přenosný patentovaný ozonový generátor na kolečkách s inovativní technologií, který garantuje mikrobiologickou bezpečnost pro vzduch, vodu, prostor i plochy. Na rozdíl od konkurenčních produktů jsou tyto generátory vybavené funkcí katalyzace ozonu. Po dokončení dezinfekce se jednoduše spustí proces katalyzace ozonu a za krátkou dobu je možné dezinfikované prostory opět užívat, není třeba delší čas čekat, než se ozon přirozenou cestou přemění na kyslík a prostory boudou opět bezpečné pro použití. Oxydační schopnost ozonu ničí baktérie, plísně, kvasinky, viry, alergeny atd. Generátory jsou velmi vhodné i pro alergiky, perfektně odstraňují také pachy. Umožňují použít ozon jako zdroj úpravy nejen pro vzduch, ale některé modely také pro vodu.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 89416
182 078 Kč 220 314,40 Kč včetně DPH
Kategorie: Autokosmetika
Položka byla vyprodána…

Přenosný patentovaný ozonový generátor s inovativní technologií, který garantuje mikrobiologickou bezpečnost pro vzduch, vodu, prostor i plochy. Oxydační schopnost ozonu ničí baktérie, plísně, kvasinky, viry, alergeny atd. Generátory jsou velmi vhodné i pro alergiky, perfektně odstraňují také pachy z cigaret, potu, zvířat atd. Dezinfikují veškeré povrchy, matrace, čalounění a textilie, nábytek. Vhodné pro dezinfekci aut, autobusů, vlakových vagónů, kanceláří, škol a školek, veřejných prostor, ordinací, fitness center, center služeb, hotelů, domácností, dezinfekci oděvů a textilií atd. Umožňují použít ozon jako zdroj úpravy nejen pro vzduch, ale některé modely také pro vodu. Na rozdíl od konkurenčních produktů jsou tyto generátory vybavené funkcí katalyzace ozonu. Po dokončení dezinfekce se jednoduše spustí proces katalyzace ozonu a za krátkou dobu je možné dezinfikované prostory opět užívat, není třeba delší čas čekat, než se ozon přirozenou cestou přemění na kyslík a prostory boudou opět bezpečné pro použití.   

První ozonový systém na světě pro dezinfekci, který je bezpečný jak pro lidi, tak i pro životní prostředí.

• patentovaný v Evropě

• atestovaný Univerzitou v Padově

• vyrobený v Itálii

• možnost výroby modelu na míru

• ozonová katalyzace na konci dezinfekčního procesu chráněná patentem

• elektromagnetická kompatibilita

• v souladu s bezpečnostními normami jak pro operátory, tak i pro konečné zákazníky

• v souladu s evropskými nařízeními na ochranu prostředí „ECOTECH“

• vyrobeno dle norem CE

• možnost dovybavení o vyvíječ vůně

Typy generátorů: pojízdné systémy na vozíku

HYGENE AIR MOVE  – 2 kolečka – max. 300 m3 – autobusy, vlakové vagóny

HYGENE AIR MOVE – 4 kolečka – max 400 m3

HYGENE AIR MOVE 500  - 500 m3

HYGENE AIR MOVE 1000 a 1500 m3

Vzhledem k enormní poptávce po generátorech ozonu nás prosím kontaktujte pro informaci o termínu dodání, který závisí na aktuálních možnostech výrobce, více informací na info@iwash.cz

Cena produktu závisí na jeho typu dle vhodnosti použití pro m3, uvedená jednotková cena je za generátor pro 15-25 m3 bez příslušenství. Více informací a cenovou nabídku Vám rádi poskytneme na info@iwash.cz , uvedená cena je za  základní cena HYGENE AIR MOVE  – 2 kolečka – max. 300 m3 bez příslušenství.

 

Patentované ozonové generátory s katalyzací ozonu vhodné pro použití v soukromém i komerčním sektoru, v kancelářích, zdravotnických provozech, ordinacích a nemocnicích, hotelnictví, restauracích a potravinářské výrobě, pro dezinfekci vozidel individuální i hromadné dopravy atd.

Evergreen Tecno Plants je společnost s mnohaletou tradicí, která se může opřít o podporu kompetentního týmu odborníku, kteří mají špičkové odborné znalosti. Jejich schopnosti umožňují nabídnout řešení při projektování technologicky pokročilých zařízení pro úpravu vzduchu, vody, povrchů, prostředí nebo potravin. Zaměřují se mimo jiné na použití ozónu při dezinfekci prostor, likvidaci virů, bakterií, plísní a alergenů. Jejich patentované ozonové generátory s inovativní technologií, které garantují mikrobiologickou bezpečnost pro vzduch, vodu, prostor i plochy jsou jedničkou na trhu ozónového čištěníNa rozdíl od konkurenčních produktů jsou tyto generátory vybavené funkcí katalyzace ozonu. Po dokončení dezinfekce se jednoduše spustí proces katalyzace ozonu a za krátkou dobu je možné dezinfikované prostory opět užívat. Oxydační schopnost ozonu ničí baktérie, plísně, kvasinky, viry, alergeny atd.

ETP-logo 

Zpět do obchodu