3 hodnocení

Innovacar - NO Odors odstraňovač pachů pro auta s aktivními enzymy

Rychlý a účinný odstraňovač pachů pro auta. Efektivně odstraňuje nežádoucí  zápachy z osobních i nákladních automobilů, karavanů atd. Odstraňovač pachů pro auta NO Odors je speciálně vyvinutý tak, aby eliminoval pachy z potravin, tabáku, moči, zvířat atd. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 89341
385 Kč 465,90 Kč včetně DPH

Rychlý a účinný odstraňovač pachů pro auta. Efektivně odstraňuje nežádoucí  zápachy z osobních i nákladních automobilů, karavanů atd. Odstraňovač pachů pro auta NO Odors je speciálně vyvinutý tak, aby eliminoval pachy z potravin, tabáku, moči, zvířat atd.  Odstraňovač pachů NO Odors je také základním produktem, který se používá, aby se zabránilo tvorbě nepříjemných pachů způsobených vodou nebo vlhkostí ve vozidle po jeho čištění. Unikátní technologie odstraňovače pachů NO Odors díky aktivním enzymům, rozkládá organické zbytky, které způsobují zápach a jeho molekuly se "reaktivují" za přítomnosti vlhkosti a dávají pocit dezinfikovaného interiéru s dlouhodobým účinkem.

Spotřeba: 40 ml / auto

Inovativní řada autokosmetiky od firmy Fra Ber s aktivními enzymy, krok po kroku pečuje o vozidlo od karoserie, přes ráfky kol až po interiér. Luxusní vysoce koncentrované produkty jsou vhodné pro použití v centrech pro ruční mytí vozidel, detailerská studia i zkušenější hobby detailery.

Zájemci o odborné školení a certifikaci CERTIFICATED DETAILER INNOVACAR nás mohou kontaktovat na info@iwash.cz

Innovacar_ByFraber_Sx

Další autokosmetika od firmy Fra Ber

Zpět do obchodu