3 hodnocení

Innovacar - SC4 Tex Coat dlouhodobá ochrana textilií a kůže auta

SC4 Tex Coat je dlouhodobá ochrana textilií a kůže auta, která chrání proti znečištění a UV záření. SC4 Tex Coat dlouhodobá ochrana textilií a kůže auta je určená pro sedačky a interiér z textilu, pravé kůže a střechy kabrioletů. Jedinečná receptura SC4 s obsahem fluoropolymerů vytváří neuvěřitelný antistatický a hydrofobní účinek, bez tvorby mastného efektu a zaručuje snadné následné čištění povrchu.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz
Kód: 89337
727 Kč 879,70 Kč včetně DPH

SC4 Tex Coat je dlouhodobá ochrana textilií a kůže auta, která chrání proti znečištění a UV záření. SC4 Tex Coat dlouhodobá ochrana textilií a kůže auta je určená pro sedačky a interiér z textilu, pravé kůže a střechy kabrioletů. Jedinečná receptura SC4 s obsahem fluoropolymerů vytváří neuvěřitelný antistatický a hydrofobní účinek, bez tvorby mastného efektu a zaručuje snadné následné čištění povrchu. SC4 Tex Coat dlouhodobá ochrana textilií a kůže auta neobsahuje ropné destiláty, proto zaručuje bezpečnost použití bez tvorby skvrn, neuvolňuje mastné látky a odolává i extrémním výkyvům teplot. Odolává a chrání před UV zářením, čímž zajišťuje, že barva kůže a tkanin se nemění. SC4 Tex Coat dlouhodobá ochrana textilií a kůže auta vydrží po dobu 3 až 6 měsíců v závislosti na stavu a kvalitě ošetřovaného povrchu a jeho následné údržbě.

Spotřeba: 100-150 ml / m2

Inovativní řada autokosmetiky od firmy Fra Ber s aktivními enzymy, krok po kroku pečuje o vozidlo od karoserie, přes ráfky kol až po interiér. Luxusní vysoce koncentrované produkty jsou vhodné pro použití v centrech pro ruční mytí vozidel, detailerská studia i zkušenější hobby detailery.

Zájemci o odborné školení a certifikaci CERTIFICATED DETAILER INNOVACAR nás mohou kontaktovat na info@iwash.cz

Innovacar_ByFraber_Sx

Další autokosmetika od firmy Fra Ber

Zpět do obchodu