Neohodnoceno

Odstraňovač pachů NO Odors

Rychlý a účinný prostředek pro odstranění nežádoucích pachů z vozidla. Je speciálně vyvinutý tak, aby eliminoval pachy z potravin, tabáku, moči, zvířat atd. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (> 5 ks)
Kód: 89341
294 Kč 356 Kč včetně DPH
Kategorie: Autokosmetika

NO je rychlý a účinný prostředek pro odstranění nežádoucích pachů z vozidla. Je speciálně vyvinutý tak, aby eliminoval pachy z potravin, tabáku, moči, zvířat atd. Ale je také základním produktem, který se používá pro mytí následně po čištění interiéru vozidla nebo koberečků, aby se zabránilo tvorbě nepříjemných pachů způsobených vodou nebo vlhkostí. Jeho unikátní technologie, a to i díky enzymům, rozkládá organické zbytky, které způsobují zápach a jeho molekuly se "reaktivují" za přítomnosti vlhkosti a dávají pocit dezinfikovaného interiéru s dlouhodobým účinkem.

Inovativní řada autokosmetiky od firmy Fra Ber s aktivními enzymy, krok po kroku pečuje o vozidlo od karoserie, přes ráfky kol až po interiér. Luxusní vysoce koncentrované produkty jsou vhodné pro použití v centrech pro ruční mytí vozidel, detailerská studia i zkušenější hobby detailery.

Zájemci o odborné školení a certifikaci CERTIFICATED DETAILER INNOVACAR nás mohou kontaktovat na info@iwash.cz

Innovacar_ByFraber_Sx

Další autokosmetika od firmy Fra Ber