3 hodnocení

Innovacar - D1 Iron odstraňovač rzi

Odstraňovač rzi D1 Iron je rychlý dekontaminační prostředek pro odstranění zbytků rzi, s neutrálním pH, který dekontaminuje karosérii a sklo od zbytků rzi a oxidací. Účinná, koncentrovaná receptura odstraňovače rzi D1 Iron napadá mikročástice železa a při reakci s nimi mění barvu na purpurovou, aniž by ovlivnila lakované a plastové díly vozidla. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (3 ks)
Kód: 89335
576 Kč 697 Kč včetně DPH

Odstraňovač rzi D1 Iron je rychlý dekontaminační prostředek pro odstranění zbytků rzi, s neutrálním pH, který dekontaminuje karosérii a sklo od zbytků rzi a oxidací. Účinná, koncentrovaná receptura odstraňovače rzi D1 Iron napadá mikročástice železa a při reakci s nimi mění barvu na purpurovou, aniž by ovlivnila lakované a plastové díly vozidla. Odstraňovač rzi D1 Iron je nezbytným produktem pro přípravu povrchů pro leštění nebo nanášení ochranných vrstev. S odstraňovačem rzi D1 Iron docílíte perfektního výsledku.

Ředění:

Zřeďte v poměru 1:1 nebo 1:2 (1 díl přípravku na 1 nebo 2 díly vody) a aplikujte na předem umytý povrch dle návodu k použití.

Inovativní řada autokosmetiky od firmy Fra Ber s aktivními enzymy, krok po kroku pečuje o vozidlo od karoserie, přes ráfky kol až po interiér. Luxusní vysoce koncentrované produkty jsou vhodné pro použití v centrech pro ruční mytí vozidel, detailerská studia i zkušenější hobby detailery.

Zájemci o odborné školení a certifikaci CERTIFICATED DETAILER INNOVACAR nás mohou kontaktovat na info@iwash.cz

Innovacar_ByFraber_Sx

Další autokosmetika od firmy Fra Ber

Zpět do obchodu