3 hodnocení

Innovacar - SC0 Hydro Sealant ochranný sealant s ochranou až na 9 měsíců

Ochranný sealant na auto založený na vodní bázi, který díky siloxanům a fluoropolymerům vytváří ochrannou bariéru až na 9 měsíců. Obsahuje siloxany a fluorpolymery, které vytvářejí velmi silnou a dlouhotrvající chemickou a molekulární bariéru. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (1 ks) Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 89336 89376 Zvolte variantu
452 Kč 766 Kč od 452 Kč 546,90 Kč včetně DPH 926,90 Kč včetně DPH od 546,90 Kč včetně DPH

SC0 je ochranný sealant na auto na vodní bázi, který díky siloxanům a fluoropolymerům vytváří ochrannou bariéru. Obsahuje siloxany a fluorpolymery, které vytvářejí velmi silnou a dlouhotrvající chemickou a molekulární bariéru. Sealant na auto SCO je schopen dodat ošetřeným plochám neuvěřitelnou hloubku lesku, přinést výrazný antistatický a hydrofobní účinek s hedvábným efektem na dotek, aniž by byl mastný. Ochranný sealant na auto SC2 neobsahuje ropné destiláty, a proto může být snadno aplikován přímo na lakované povrchy nebo i na povrchy ošetřené, aby se zabránilo tvorbě skvrn z tvrdé vody. Vydrží až 5 měsíců, pokud je aplikován samostatně. V případě, že je auto nejprve vyčištěno prostředky SP1 a S2, pak aplikován SCO Hydro Sealant, následně ošetřen 20 minut po aplikaci prostředkem W1 a pravidelně udržován H2O, alespoň každé třetí mytí, lze prodloužit životnost tototo ochranného sealantu na auto až na 9 měsíců.

Spotřeba: 30 ml / auto

Inovativní řada autokosmetiky od firmy Fra Ber s aktivními enzymy, krok po kroku pečuje o vozidlo od karoserie, přes ráfky kol až po interiér. Luxusní vysoce koncentrované produkty jsou vhodné pro použití v centrech pro ruční mytí vozidel, detailerská studia i zkušenější hobby detailery.

Zájemci o odborné školení a certifikaci CERTIFICATED DETAILER INNOVACAR nás mohou kontaktovat na info@iwash.cz

Innovacar_ByFraber_Sx

Další autokosmetika od firmy Fra Ber

Zpět do obchodu