Neohodnoceno

Odmašťovač 100% Degreasing

Rychlý a účinný víceúčelový odmašťovač s antistatickým účinkem vhodný pro čištění motorového prostoru, ráfků a pneumatik, gumových rohoží a plastů. Unikátní receptura bez obsahu hydroxidu sodného, EDTA / NTA a fosforu.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (> 5 ks)
Kód: 89339
254 Kč 307 Kč včetně DPH
Kategorie: Autokosmetika

100% Degreasing je rychlý a účinný víceúčelový odmašťovač s antistatickým účinkem vhodný pro čištění motorového prostoru, ráfků a pneumatik, gumových rohoží a plastů. Unikátní receptura bez obsahu hydroxidu sodného, EDTA / NTA a fosforu má silný, a přesto jemný a šetrný odmašťující účinek díky nejnovější generaci povrchově aktivních látek. Silný chelatační účinek umožňuje důkladné vyčištění ráfků a usazenin kovů. Koloidní vzorec přípravku způsobuje rychlé a účinné odstranění mastnoty, olejů a maziv bez použití agresivních látek, při zachování původní povrchové úpravy ošetřeného povrchu.

Inovativní řada autokosmetiky od firmy Fra Ber s aktivními enzymy, krok po kroku pečuje o vozidlo od karoserie, přes ráfky kol až po interiér. Luxusní vysoce koncentrované produkty jsou vhodné pro použití v centrech pro ruční mytí vozidel, detailerská studia i zkušenější hobby detailery.

Zájemci o odborné školení a certifikaci CERTIFICATED DETAILER INNOVACAR nás mohou kontaktovat na info@iwash.cz

Innovacar_ByFraber_Sx

Další autokosmetika od firmy Fra Ber