2 hodnocení

Innovacar - 100% Degreasing odmašťovač motorového prostoru aut

100% Degreasing je odmašťovač motorového prostoru aut, rychlý a účinný, s antistatickým účinkem vhodný pro čištění nejen motorového prostoru, ale také ráfků a pneumatik, gumových rohoží a plastů. Unikátní receptura 100% Degreasing odmašťovače motorového prostoru aut je bez obsahu hydroxidu sodného, EDTA / NTA a fosforu.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 89339
333 Kč 402,90 Kč včetně DPH

100% Degreasing je odmašťovač motorového prostoru aut, rychlý a účinný, s antistatickým účinkem vhodný pro čištění nejen motorového prostoru, ale také ráfků a pneumatik, gumových rohoží a plastů. Unikátní receptura 100% Degreasing odmašťovače motorového prostoru aut je bez obsahu hydroxidu sodného, EDTA / NTA a fosforu. 100% Degreasing odmašťovač motorového prostoru aut má silný, a přesto jemný a šetrný odmašťující účinek díky nejnovější generaci povrchově aktivních látek. Silný chelatační účinek umožňuje důkladné vyčištění ráfků a usazenin kovů. Koloidní vzorec odmašťovače 100% Degreasing zajišťuje rychlé a účinné odstranění mastnoty, olejů a maziv bez použití agresivních látek, při zachování původní povrchové úpravy ošetřeného povrchu.

Spotřeba:

100 ml / auto - pro vnitřní prostory

150 ml / auto - pro venkovní použití

Inovativní řada autokosmetiky od firmy Fra Ber s aktivními enzymy, krok po kroku pečuje o vozidlo od karoserie, přes ráfky kol až po interiér. Luxusní vysoce koncentrované produkty jsou vhodné pro použití v centrech pro ruční mytí vozidel, detailerská studia i zkušenější hobby detailery.

Zájemci o odborné školení a certifikaci CERTIFICATED DETAILER INNOVACAR nás mohou kontaktovat na info@iwash.cz

Innovacar_ByFraber_Sx

Další autokosmetika od firmy Fra Ber

Zpět do obchodu