2 hodnocení

Innovacar - SP1 Prewash aktivní pěna pro mytí aut

Aktivní pěna pro mytí aut, je nejmodernější pěnivý čistící prostředek, který firma Fra Ber vyvinula. Obsahuje nejsofistikovanější recepturu a stává se hitem mezi aktivními pěnami pro mytí aut. První detailerský předmývací prostředek na bázi enzymů, určený pro hloubkové čištění, rozkládá nejodolnější organické nečistoty a díky enzymům. I malé množství aktivní pěny pro mytí aut SP1 zaručuje pozoruhodný mycí výkon a skutečně hloubkové vyčištění.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 89333 89268 89481 Zvolte variantu
362 Kč 597 Kč 2 171 Kč od 362 Kč 438 Kč včetně DPH 722 Kč včetně DPH 2 627 Kč včetně DPH od 438 Kč včetně DPH

Aktivní pěna pro mytí aut, je nejmodernější pěnivý čistící prostředek, který firma Fra Ber vyvinula. Obsahuje nejsofistikovanější recepturu a stává se hitem mezi aktivními pěnami pro mytí aut. První detailerský předmývací prostředek na bázi enzymů, určený pro hloubkové čištění, rozkládá nejodolnější organické nečistoty a díky enzymům. I malé množství aktivní pěny pro mytí aut SP1 zaručuje pozoruhodný mycí výkon a skutečně hloubkové vyčištění. Umožňuje prodloužit životnost ochranné vrstvy, která byla dříve aplikována, nebo která má být teprve aplikována. Unikátní receptura této aktivní pěny pro mytí aut snadno eliminuje silniční šmír, mouchy, oleje a mastnoty bez mechanického působení a bez poškozování lakovaných povrchů. I přes pH 11,50 je tato aktivní pěna bezpečná pro choulostivé automobilové díly vzhledem k nulovému obsahu hydroxidu sodného. Použité povrchově aktivní látky rostlinného původu, snižují “stress cracking” na plastových materiálech. Aktivní pěna pro mytí aut neobsahuje fosfor, EDTA, NTA.

Inovativní řada autokosmetiky od firmy Fra Ber s aktivními enzymy, krok po kroku pečuje o vozidlo od karoserie, přes ráfky kol až po interiér. Luxusní vysoce koncentrované produkty jsou vhodné pro použití v centrech pro ruční mytí vozidel, detailerská studia i zkušenější hobby detailery.

Zájemci o odborné školení a certifikaci CERTIFICATED DETAILER INNOVACAR nás mohou kontaktovat na info@iwash.cz

Innovacar_ByFraber_Sx

Další autokosmetika od firmy Fra Ber

Zpět do obchodu