2 hodnocení

Innovacar - A1 All in One brusná pasta na auto na středně hluboké rýhy

A1 All in One je brusná pasta na středně hluboké rýhy, technologicky inovativní brusná pasta pro vytvoření jedinečného lesku, se střední abrazí. Vhodná pro tmavé laky. Pracuje rychle a obsáhne od broušení až po leštění. A1 All in One brusná pasta na středně hluboké rýhy odstraňuje škrábance s průměrnou hloubkou, stopy kyselých dešťů a much, a škrábance od polétavého písku. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 89266
1 317 Kč 1 593,60 Kč včetně DPH

A1 All in One je brusná pasta na středně hluboké rýhy, technologicky inovativní brusná pasta pro vytvoření jedinečného lesku, se střední abrazí. Vhodná pro tmavé laky. Pracuje rychle a obsáhne od broušení až po leštění. A1 All in One brusná pasta na středně hluboké rýhy odstraňuje škrábance s průměrnou hloubkou, stopy kyselých dešťů a much, a škrábance od polétavého písku. Kromě toho brusná pasta A1 All in One obnovuje původní lesk laku, bez zanechání pruhů nebo hologramů.

Inovativní řada autokosmetiky od firmy Fra Ber s aktivními enzymy, krok po kroku pečuje o vozidlo od karoserie, přes ráfky kol až po interiér. Luxusní vysoce koncentrované produkty jsou vhodné pro použití v centrech pro ruční mytí vozidel, detailerská studia i zkušenější hobby detailery.

Zájemci o odborné školení a certifikaci CERTIFICATED DETAILER INNOVACAR nás mohou kontaktovat na info@iwash.cz

Innovacar_ByFraber_Sx

Další autokosmetika od firmy Fra Ber

Zpět do obchodu