3 hodnocení

Innovacar - P1 Polish Up antihologramová leštěnka na auto s nano technologií

Ochranná antihologramová leštěnka na auto s nano technologií. Leštěnka na auto Polish Up je vhodná pro odstranění slabšího zdrsnění a jiných známek zašlosti nebo oxidace povrchu. Leštěnka na auto Polish Up dává povrchu vysoký zrcadlový lesk na dlouhou dobu.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 89273
1 129 Kč 1 366,10 Kč včetně DPH

Ochranná antihologramová leštěnka na auto s nano technologií. Leštěnka na auto Polish Up je vhodná pro odstranění slabšího zdrsnění a jiných známek zašlosti nebo oxidace povrchu. Leštěnka na auto Polish Up dává povrchu vysoký zrcadlový lesk na dlouhou dobu. Regenerační účinek této leštěnky na auto s nano technologií zcela eliminuje oxidaci a obnovuje původní barvu a vzhled laku. Je to ideální leštěnka na auto s nano technologií pro rychlou a efektivní obnovou laku.

Inovativní řada autokosmetiky od firmy Fra Ber s aktivními enzymy, krok po kroku pečuje o vozidlo od karoserie, přes ráfky kol až po interiér. Luxusní vysoce koncentrované produkty jsou vhodné pro použití v centrech pro ruční mytí vozidel, detailerská studia i zkušenější hobby detailery.

Zájemci o odborné školení a certifikaci CERTIFICATED DETAILER INNOVACAR nás mohou kontaktovat na info@iwash.cz

Innovacar_ByFraber_Sx

Další autokosmetika od firmy Fra Ber

Zpět do obchodu