1 hodnocení

X-line - Volume Rainfall parfémovaný autošampon pro mytí aut s leštícím efektem

Parfémovaný autošampon s polymery a leštícím efektem a efektem vodopádu. Autošampon Volume Rainfall od Fra Ber rychle čistí a lze jej snadno opláchnout, snižuje tvorbu řas a vápence. Unikátní nano technologická formule autošamponu Volume je obohacená o jemné polymery dává autošamponu silný účinek, má antistatický a vodoodpudivý efekt, snižuje tření kartáčů na vozidle.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 89331
812 Kč 982,50 Kč včetně DPH
FraBer LineaX VOLUME Rainfall 1 89331
Mycí linka Ruční mycí box

Parfémovaný autošampon s polymery a leštícím efektem a efektem vodopádu. Autošampon Volume Rainfall od Fra Ber rychle čistí a lze jej snadno opláchnout, snižuje tvorbu řas a vápence. Unikátní nano technologická formule autošamponu Volume obohacená o jemné polymery dává autošamponu silný účinek, má antistatický a vodoodpudivý efekt, snižuje tření kartáčů na vozidle, biologicky rozložitelný, parfémovaný, obsahuje složky rostlinného původu, vhodný pro mycí systémy se snímačem pěny, bez obsahu EDTA, alergenů a minerálních olejů.

Autošampon vhodný pro následující použití:

• šampon pro mytí aut v automatických mycích systémech

• šampon pro mytí aut v samoobslužném mycím boxu

• autošampon vhodný pro bezdotykové mytí

• autošampon vhodný pro ruční mytí

• autošampon vhodný pro motocykly i kamiony

• vytváří hustou bohatou pěnu

• pH: 5

X-line je to nejlepší pro vaši mycí linku a ruční mycí boxy. Unikátní řada mycích výrobků spojuje silné mycí schopnosti, dlouhotrvající účinek, vynikající kvalitu, rychlost a ekologické požadavky moderní doby.

Bez obsahu louhu a hydroxidů, EDTA, fosforu a fosfátů, minerálních olejů, škodlivých uhlovodíků. Šetrné k vozidlům a všem jejich komponentům, mycím technologiím, životnímu prostředí

FRABER

Další autokosmetika od firmy Fra Ber

Zpět do obchodu