Neohodnoceno

X-line - Nutri Gloss koncentrovaný parfémovaný vosk na auto, motorky i kamiony

Vysoce koncentrovaný vosk na auto s parfemací. Bez hydrokarbonů a minerálního oleje z biologicky rozložitelných povrchově aktivních látek pro ty, kteří chtějí nejlepší, koncentrovaný vosk na auto pro dokonalé sušení a zrcadlový lesk.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (3 ks) Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 89392 89494 Zvolte variantu
1 284 Kč 6 240 Kč od 1 284 Kč 1 554 Kč včetně DPH 7 550 Kč včetně DPH od 1 554 Kč včetně DPH
Kategorie: Vosky na auto
X nutrigloss
Mycí linka Ruční mycí box

Vysoce koncentrovaný vosk na auto s parfemací. Bez hydrokarbonů a minerálního oleje z biologicky rozložitelných povrchově aktivních látek pro ty, kteří chtějí nejlepší, koncentrovaný vosk na auto pro dokonalé sušení a zrcadlový lesk. Tento koncentrovaný vosk na auto je vhodný také pro osmotickou a tvrdou vodu, vozidlu dává vysoký lesk, je biologicky rozložitelný. Vosk na auto Nutri Gloss vyniká rychlou aplikací, je parfémovaný, bez obsahu EDTA, NTA, alergenů a minerálních olejů.

Koncentrovaný vosk na auto vhodný pro následující použití:

• v automatických mycích systémech

• v samoobslužném mycím boxu

• vhodný pro bezdotykové mytí

• vhodný pro ruční mytí

• vhodný pro motocykly a kamiony

• pH: 5

X-line je to nejlepší pro vaši mycí linku a ruční mycí boxy. Unikátní řada mycích výrobků spojuje silné mycí schopnosti, dlouhotrvající účinek, vynikající kvalitu, rychlost a ekologické požadavky moderní doby.

Bez obsahu louhu a hydroxidů, EDTA, fosforu a fosfátů, minerálních olejů, škodlivých uhlovodíků. Šetrné k vozidlům a všem jejich komponentům, mycím technologiím, životnímu prostředí

FRABER

Další autokosmetika od firmy Fra Ber