2 hodnocení

X-line - Express 2v1 vosk na auto pro lesk a rychlé sušení

Hydroalkoholický vosk na auto 2v1 pro rychlé sušení a super lesklý efekt podporující sušení. Inovativní nanotechnologická receptura zaručuje zjasňující efekt. Rychle rozbíjí vodní film a zanechává vysoký lesk za jakýchkoli podmínek, s vynikajícím poměrem cena/výkon. Nevrství se a nezanechává rezidua na ošetřeném povrchu. Zvyšuje odolnost proti oděru, je antistatický. Vosk na auto Express je vhodný i pro osmotickou či tvrdou vodu. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 89307
1 392 Kč 1 684,30 Kč včetně DPH
X express
Mycí linka Ruční mycí box

Hydroalkoholický vosk na auto 2v1 pro rychlé sušení a super lesklý efekt podporující sušení. Inovativní nanotechnologická receptura zaručuje zjasňující efekt. Rychle rozbíjí vodní film a zanechává vysoký lesk za jakýchkoli podmínek, s vynikajícím poměrem cena/výkon. Nevrství se a nezanechává rezidua na ošetřeném povrchu. Zvyšuje odolnost proti oděru, je antistatický. Vosk na auto Express je vhodný i pro osmotickou či tvrdou vodu. Biologicky rozložitelný, zvyšuje odolnost proti abrazi, bez obsahu EDTA, NTA, alergenů a minerálních olejů.

Vosk na auto vhodný pro následující použití:

• v automatických mycích systémech

• v samoobslužném mycím boxu

• vhodný pro bezdotykové mytí

• vhodný pro ruční mytí

• vhodný pro motocykly a kamiony

• pH: 5

Ředění:

Čerpadlo: 10-20 pulzů průtok čerpadla 6 lt/h spotřeba na cyklus 10-25 ml
Dosatron: 0,5-0,8 %
Nebulisér: 1:100 - 1:400
Pěnová pistole: neředěné až 1:15 (67 ml - čistá)
Manuální aplikace: 5 ml/lt až 20 ml/lt

X-line je to nejlepší pro vaši mycí linku a ruční mycí boxy. Unikátní řada mycích výrobků spojuje silné mycí schopnosti, dlouhotrvající účinek, vynikající kvalitu, rychlost a ekologické požadavky moderní doby.

Bez obsahu louhu a hydroxidů, EDTA, fosforu a fosfátů, minerálních olejů, škodlivých uhlovodíků. Šetrné k vozidlům a všem jejich komponentům, mycím technologiím, životnímu prostředí

FRABER

Další autokosmetika od firmy Fra Ber

Zpět do obchodu