4 hodnocení

Fra Ber - Lava Interni Black Orchid čistič čalounění a interiéru auta

Lava Interni Black Orchid je čistič čalounění aut vhodný pro intenzivní čištění a odstraňování zaschlých a odolných nečistot ze sedaček, textilií a interiérů automobilů. Čistič čalounění auta Lava Interni Black Orchid po použití zanechává příjemnou dlouhotrvající vůni. Tento profesionální čistič čalounění auta je vhodný jak pro ruční použití, tak i pro použití v extraktorech. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (3 ks)
Kód: 88157
Značka: Fra Ber
2 404 Kč –40 % 1 442,40 Kč 1 745,30 Kč včetně DPH
Lava Interni B Black Orchid
Akce Výprodej
2 404 Kč –40 %

 

Lava Interni Black Orchid je čistič čalounění aut vhodný pro intenzivní čištění a odstraňování zaschlých a odolných nečistot ze sedaček, textilií a interiérů automobilů. Čistič čalounění auta Lava Interni Black Orchid po použití zanechává příjemnou dlouhotrvající vůni. Tento profesionální čistič čalounění auta je vhodný jak pro ruční použití, tak i pro použití v extraktorech. Lava Interni Black Orchid čistič čalounění auta vytváří nízkou pěnu pro intenzivní čištění bez zatížení tkanin. 

• pH: 13,8

Ředění:

ruční aplikace: 1:25 (4%)

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu