2 hodnocení

Fra Ber - Polish čistič palubní desky s leskem

Polish je čistič palubní desky s leštidlem na vodní bázi vhodný nejen pro palubní desky, ale také pro obložení automobilů. Čistič palubní desky Polish je ředitelný, po aplikaci zanechává povrch čistý a lesklý bez mastného pocitu.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (2 ks)
Kód: 88255
Značka: Fra Ber
936 Kč 1 132,60 Kč včetně DPH
Polish
Tip

Polish je čistič palubní desky s leštidlem na vodní bázi vhodný nejen pro palubní desky, ale také pro obložení automobilů. Čistič palubní desky Polish je ředitelný, po aplikaci zanechává povrch čistý a lesklý bez mastného pocitu. Čistič palubní desky Polish je vhodný pro profesionální použití, ale i pro hobby uživatele. Aplikace tohoto čističe palubní desky je velmi rychlá a snadná, nezanechává šmouhy či fleky.

• pH: 7,5

Ředění:

ruční aplikace: 1:2 (33%)

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu