2 hodnocení

Innovacar - SC3 Glass Sealant ochranný sealant na skla a okna auta

Inovativní ochranný sealant na skla a okna auta, který vytváří povlak odpuzující vodu a nečistoty na skleněných površích. Ochranný sealant na skla a okna SC3 snižuje usazování nečistot a tvorbu vodních reziduí a zlepšuje viditelnost. Ochranný sealant na skla a okna auta SC3 se snadno nanáší, aplikace je velmi rychlá a jednoduchá. Už při aplikaci jedné vrstvy ochranného sealantu na skla a okna je jeho hydrofobní film odolný vůči mycím prostředkům a čistícím kapalinám na bázi alkoholu.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 89448
576 Kč 697 Kč včetně DPH

Inovativní ochranný sealant na skla a okna auta, který vytváří povlak odpuzující vodu a nečistoty na skleněných površích. Ochranný sealant na skla a okna SC3 snižuje usazování nečistot a tvorbu vodních reziduí a zlepšuje viditelnost. Ochranný sealant na skla a okna auta SC3 se snadno nanáší, aplikace je velmi rychlá a jednoduchá. Už při aplikaci jedné vrstvy ochranného sealantu na skla a okna je jeho hydrofobní film odolný vůči mycím prostředkům a čistícím kapalinám na bázi alkoholu. S ochranným sealantem SC3 od Innovacar docílíte perfektní ochrany a dlouhodobého efektu.

Spotřeba: 30 ml / auto

Inovativní řada autokosmetiky od firmy Fra Ber s aktivními enzymy, krok po kroku pečuje o vozidlo od karoserie, přes ráfky kol až po interiér. Luxusní vysoce koncentrované produkty jsou vhodné pro použití v centrech pro ruční mytí vozidel, detailerská studia i zkušenější hobby detailery.

Zájemci o odborné školení a certifikaci CERTIFICATED DETAILER INNOVACAR nás mohou kontaktovat na info@iwash.cz

Innovacar_ByFraber_Sx

Další autokosmetika od firmy Fra Ber

Zpět do obchodu