Neohodnoceno

Fra Ber - Bersolux neutrální autošampon pro mytí aut

Neutrální autošampon šampon vhodný pro mytí automobilů a tvrdých povrchů obecně. Vysoká koncentrace účinné látky v autošamponu zajišťuje vysoký účinek, vhodný pro všechny typy barev a laků. Šampon pro mytí aut se samo leštícím a samo schnoucím efektem od firmy Fra Ber.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (5 ks)
Kód: 88012
Značka: Fra Ber
2 677 Kč 3 239,20 Kč včetně DPH

Neutrální autošampon šampon vhodný pro mytí automobilů a tvrdých povrchů obecně. Vysoká koncentrace účinné látky v autošamponu zajišťuje vysoký účinek, vhodný pro všechny typy barev a laků. Šampon značky Fra Ber pro mytí aut se samo leštícím a samo schnoucím efektem.

Autošampon vhodný pro následující použití:

• autošampon lze aplikovat ručně houbou

• vytváří vysokou pěnu

• pH: 5,9

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu