2 hodnocení

Innovacar - DL Lube lubrikant pro clay

DL Lube, lubrikant pro práci s clay je super kluzký lubrikant, který snižuje tření a zajišťuje perfektní lubrikaci při práci s clayem. Lubrikant pro práci s clay DL Lube díky svým schopnostem účinně odstraňuje znečištění z laku i skla, zabraňuje poškrábání a pomáhá dostat nečistoty do claye. Lak je po vyčištění perfektně hladký a zbavený všech nečistot.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 89375
346 Kč 418,70 Kč včetně DPH

DL Lube, lubrikant pro práci s clay je super kluzký lubrikant, který snižuje tření a zajišťuje perfektní lubrikaci při práci s clayem. Lubrikant pro práci s clay DL Lube díky svým schopnostem účinně odstraňuje znečištění z laku i skla, zabraňuje poškrábání a pomáhá dostat nečistoty do claye. Lak je po vyčištění perfektně hladký a zbavený všech nečistot. Lubrikant pro práci s clay ideální pro přípravu povrchu před voskováním, nebo nanesením ochranných vrstev. Speciální receptura lubrikantu pro práci s clay DL Lube umožňuje použití nejen s clayem, ale také s utěrkami nebo pady, které vyžadují mazání, což výrazně usnadňuje a zefektivňuje přípravu vozidla pro jakoukoli další činnost.

Spotřeba: 20 ml / auto

Inovativní řada autokosmetiky od firmy Fra Ber s aktivními enzymy, krok po kroku pečuje o vozidlo od karoserie, přes ráfky kol až po interiér. Luxusní vysoce koncentrované produkty jsou vhodné pro použití v centrech pro ruční mytí vozidel, detailerská studia i zkušenější hobby detailery.

Zájemci o odborné školení a certifikaci CERTIFICATED DETAILER INNOVACAR nás mohou kontaktovat na info@iwash.cz

Innovacar_ByFraber_Sx

Další autokosmetika od firmy Fra Ber

Zpět do obchodu