Neohodnoceno

Innovacar - SINH Base Coat ultra tvrdý keramický povlak na auto (plexi box)

Nejodolnější keramika z nabídky firmy Fra Ber, s technologií Si-N-H a vysoce anorganickou pryskyřicí vytváří vysoce hustou a odolnou hydrofobní bariéru. Jedná se o profesionální produkt pro ty, kteří hledají nanotechnologické řešení s životností* přibližně 56 až 72 měsíců (90 000 km nebo až 72 ručních mytí / 60 automatických mytí). Kromě toho lze jeho životnost a hydrofobní účinek prodloužit, resp. zvýšit pomocí vrchního povlaku SiNH Top Coat, a to až na 9-11 let. Vlastnosti produktů SiNH, které umožňují snadnou aplikaci a použití, umožňují použít na vůz menší množství přípravku; 30 ml přípravku odpovídá 50 ml klasické keramiky na trhu. Produkt vhodný výhradně pro profesionální použití. Pro bližší informace nás kontaktujte na info@iwash.cz

Balení:  30 ml

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 89588
3 690 Kč 4 464,90 Kč včetně DPH
Kategorie: Autokosmetika
Položka byla vyprodána…
sinh base coat plexiglass 900x900
Novinka Tip

ULTRA TVRDÝ KERAMICKÝ POVLAK Nejodolnější keramika z nabídky firmy Fra Ber, s technologií Si-N-H a vysoce anorganickou pryskyřicí vytváří vysoce hustou a odolnou hydrofobní bariéru. Jedná se o profesionální produkt pro ty, kteří hledají nanotechnologické řešení s životností* přibližně 56 až 72 měsíců (90 000 km nebo až 72 ručních mytí / 60 automatických mytí). Kromě toho lze jeho životnost a hydrofobní účinek prodloužit, resp. zvýšit pomocí vrchního povlaku SiNH Top Coat, a to až na 9-11 let.

V externích laboratořích byly provedeny certifikované zkoušky trvanlivosti, jejichž cílem bylo sledovat změny lesku a hydrofobicity povlaku při působení alkalického předmytí a křemenného prášku v ručních a automatických mycích cyklech (ISO 20566:2013).

Speciální povrchové úpravy; obsah VOC: 840 g/l. Obsah VOC: 419 g/l

* Vyjádřené mycí cykly jsou výsledkem testů provedených dvěma nezávislými externími laboratořemi. První test byl proveden za účelem kontroly změny kontaktního úhlu ve srovnání s výchozím stavem, a to při mycích cyklech s použitím SP1 Prewash; druhý test byl proveden za účelem kontroly stálosti nátěru při automatických mycích cyklech, a to s chemickým a křemenným práškem podle normy ISO 20566:2013 s nátěrem SiNH Hybrid Coat nebo SiNH Base Coat a SiNH Top Coat.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Doporučuje se: Aplikujte výrobek nejlépe v prostředí s kontrolovanou teplotou mezi +5°C a 25°C, bez znečištění, s kontrolovanou vlhkostí a dobrým osvětlením. Mikrovláknovou utěrku často vyměňujte.

Používejte Micron 2F: krátkovlasou částí zpravujte z 80-90 % a dlouhovlasou částí dokončete. Micron 2F vyměňujte často, v průměru každé 2 díly vozidla. Neošetřujte povrch špinavými nebo opotřebovanými utěrkami.

Volitelný krok: Pro dosažení maximální účinnosti použijte infračervené lampy při teplotě 50-60 °C po dobu 30 minut. Poté naneste vrchní vrstvu SiNH a pokračujte opět pomocí IR lamp při teplotě 50-60 °C po dobu 30 minut.

Pro dosažení maximální účinnosti používejte výhradně přípravky na údržbu Innovacar.

Krok 1 - Příprava vozu (je třeba provést velmi důkladně, pokud již nebyla provedena): 

Proveďte předmytí pomocí přípravku SP1 Prewash, pro čištění povrchu proveďte mytí přípravkem S2 Foamy.

Proveďte chemickou dekontaminaci povrchu od dehtu přípravkem D3 Tar, od železitých zbytků a rzi přípravkem D1 Iron a od vodního kamene přípravkem DS Scale.

Pokračujte v mechanické dekontaminaci pomocí Clay Bar (nebo Clay Mitt) s pomocí DL Lube.

V případě potřeby vůz vyleštěte, abyste odstranili vady a dosáhli dokonale hladkého povrchu.

Odstraňte případné zbytky oleje a směsi pomocí D2 Check.

Vizuálně zkontrolujte vůz, abyste se ujistili, že je dokonale dekontaminovaný a čistý, a tudíž připravený na aplikaci keramiky.

Krok 2 - Aplikace keramiky:

Naneste několik kapek základního povlaku SiNH na Micron omotaný kolem pěnového aplikačního bloku.

Pokračujte v nanášení přípravku metodou Criss-Cross (nejméně 3x), přičemž ošetřete vždy jeden díl vozidla (cca 50 × 50 cm).

Nechte produkt vytvrzovat nejméně 30 sekund (při vysokých okolních teplotách) a maximálně 2 minuty (při nízkých okolních teplotách) a poté v případě potřeby odstraňte přebytečný produkt vyleštěním pomocí Micron Buffing hadříku.

Pokud není přebytečný produkt řádně odstraněn, lze jej do 10 minut znovu zpracovat vyleštěním povrchu.

Fáze 3 - Síťování ochranné bariéry:

Po 20-30 minutách se můžete rozhodnout pro aplikaci vrchního povlaku SiNH Top Coat, který zvýší hydrofobitu a odolnost (podle pokynů k výrobku), nebo po 4 hodinách přejít přímo k aplikaci hydroizolačního povlaku SC0 Hydro Sealant jako posledního kroku. Ten představuje ochrannou vrstvu, jejímž cílem je zachovat povrch po celou dobu vytvrzování.

Před vystavením vozidla venkovním vlivům vyčkejte 3-4 hodiny a před vystavením vozidla sněhu/dešti nebo před provedením prvního mytí 7 dní, při mytí postupujte dle postupu navrženém v programu údržby Innovacar.

PŘEDPISY

Spotřebujte do 6 měsíců od otevření, po použití lahvičku pevně uzavřete a výrobek skladujte na suchém místě, mimo dosah světla a tepla, při teplotě od 5 do 25 °C. Vždy se řiďte bezpečnostním listem a bezpečnostními opatřeními a údaji na etiketě. Pro dosažení maximálního výkonu a trvanlivosti vždy dodržujte doporučení na obalu.

SPOTŘEBA

30 ml/osobní automobil

Aplikační a uživatelsky přívětivé vlastnosti výrobků SiNH umožňují použít na auto menší množství výrobku; 30 ml výrobku odpovídá 50 ml klasické keramiky na trhu.

Balení: 30 ml

Inovativní řada autokosmetiky od firmy Fra Ber s aktivními enzymy, krok po kroku pečuje o vozidlo od karoserie, přes ráfky kol až po interiér. Luxusní vysoce koncentrované produkty jsou vhodné pro použití v centrech pro ruční mytí vozidel, detailerská studia i zkušenější hobby detailery.

Zájemci o odborné školení a certifikaci CERTIFICATED DETAILER INNOVACAR nás mohou kontaktovat na info@iwash.cz

Innovacar_ByFraber_Sx

Další autokosmetika od firmy Fra Ber

Zpět do obchodu