Neohodnoceno

Innovacar - SINH Base Coat ultra tvrdý keramický povlak na auto (plexi box) - včetně aplikace

Nejodolnější keramika z nabídky firmy Fra Ber, s technologií Si-N-H a vysoce anorganickou pryskyřicí vytváří vysoce hustou a odolnou hydrofobní bariéru. Jedná se o profesionální produkt pro ty, kteří hledají nanotechnologické řešení s životností* přibližně 56 až 72 měsíců (90 000 km nebo až 72 ručních mytí / 60 automatických mytí). Kromě toho lze jeho životnost a hydrofobní účinek prodloužit, resp. zvýšit pomocí vrchního povlaku SiNH Top Coat, a to až na 9-11 let. Vlastnosti produktů SiNH, které umožňují snadnou aplikaci a použití, umožňují použít na vůz menší množství přípravku; 30 ml přípravku odpovídá 50 ml klasické keramiky na trhu. Produkt vhodný výhradně pro profesionální použití, pouze pro certifiková aplikační střediska, po absolvování speciálního školení INNOVACAR. Pro bližší informace nás kontaktujte na info@iwash.cz

Balení:  30 ml
Produkt vhodný výhradně pro profesionální použití, je k dispozici pouze pro certifikované partnery. Certifikovanou aplikaci pro vaše vozidlo doporučujeme ve společnosti Ruční mytí Plus: https://rucnimytiplus.cz/ochrana-laku , cena je včetně aplikace v Ruční mytí Plus. Kombinace inovativních povlaků Base Coat a Top Coat.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 89588
18 180 Kč 21 997,80 Kč včetně DPH
Kategorie: Autokosmetika
Položka byla vyprodána…
sinh base coat plexiglass 900x900
Novinka Tip

ULTRA TVRDÝ KERAMICKÝ POVLAK Nejodolnější keramika z nabídky firmy Fra Ber, s technologií Si-N-H a vysoce anorganickou pryskyřicí vytváří vysoce hustou a odolnou hydrofobní bariéru. Jedná se o profesionální produkt pro ty, kteří hledají nanotechnologické řešení s životností* přibližně 56 až 72 měsíců (90 000 km nebo až 72 ručních mytí / 60 automatických mytí). Kromě toho lze jeho životnost a hydrofobní účinek prodloužit, resp. zvýšit pomocí vrchního povlaku SiNH Top Coat, a to až na 9-11 let.

V externích laboratořích byly provedeny certifikované zkoušky trvanlivosti, jejichž cílem bylo sledovat změny lesku a hydrofobicity povlaku při působení alkalického předmytí a křemenného prášku v ručních a automatických mycích cyklech (ISO 20566:2013).

Speciální povrchové úpravy; obsah VOC: 840 g/l. Obsah VOC: 419 g/l

* Vyjádřené mycí cykly jsou výsledkem testů provedených dvěma nezávislými externími laboratořemi. První test byl proveden za účelem kontroly změny kontaktního úhlu ve srovnání s výchozím stavem, a to při mycích cyklech s použitím SP1 Prewash; druhý test byl proveden za účelem kontroly stálosti nátěru při automatických mycích cyklech, a to s chemickým a křemenným práškem podle normy ISO 20566:2013 s nátěrem SiNH Hybrid Coat nebo SiNH Base Coat a SiNH Top Coat.

Produkt vhodný výhradně pro profesionální použití, je k dispozici pouze pro certifikované partnery. Certifikovanou aplikaci pro vaše vozidlo doporučujeme ve společnosti Ruční mytí Plus: https://rucnimytiplus.cz/ochrana-laku , cena je včetně aplikace v Ruční mytí Plus. Kombinace inovativních povlaků Base Coat a Top Coat.

 

ZPŮSOB POUŽITÍ

Doporučuje se: Aplikujte výrobek nejlépe v prostředí s kontrolovanou teplotou mezi +5°C a 25°C, bez znečištění, s kontrolovanou vlhkostí a dobrým osvětlením. Mikrovláknovou utěrku často vyměňujte.

Používejte Micron 2F: krátkovlasou částí zpravujte z 80-90 % a dlouhovlasou částí dokončete. Micron 2F vyměňujte často, v průměru každé 2 díly vozidla. Neošetřujte povrch špinavými nebo opotřebovanými utěrkami.

Volitelný krok: Pro dosažení maximální účinnosti použijte infračervené lampy při teplotě 50-60 °C po dobu 30 minut. Poté naneste vrchní vrstvu SiNH a pokračujte opět pomocí IR lamp při teplotě 50-60 °C po dobu 30 minut.

Pro dosažení maximální účinnosti používejte výhradně přípravky na údržbu Innovacar.

Krok 1 - Příprava vozu (je třeba provést velmi důkladně, pokud již nebyla provedena): 

Proveďte předmytí pomocí přípravku SP1 Prewash, pro čištění povrchu proveďte mytí přípravkem S2 Foamy.

Proveďte chemickou dekontaminaci povrchu od dehtu přípravkem D3 Tar, od železitých zbytků a rzi přípravkem D1 Iron a od vodního kamene přípravkem DS Scale.

Pokračujte v mechanické dekontaminaci pomocí Clay Bar (nebo Clay Mitt) s pomocí DL Lube.

V případě potřeby vůz vyleštěte, abyste odstranili vady a dosáhli dokonale hladkého povrchu.

Odstraňte případné zbytky oleje a směsi pomocí D2 Check.

Vizuálně zkontrolujte vůz, abyste se ujistili, že je dokonale dekontaminovaný a čistý, a tudíž připravený na aplikaci keramiky.

Krok 2 - Aplikace keramiky:

Naneste několik kapek základního povlaku SiNH na Micron omotaný kolem pěnového aplikačního bloku.

Pokračujte v nanášení přípravku metodou Criss-Cross (nejméně 3x), přičemž ošetřete vždy jeden díl vozidla (cca 50 × 50 cm).

Nechte produkt vytvrzovat nejméně 30 sekund (při vysokých okolních teplotách) a maximálně 2 minuty (při nízkých okolních teplotách) a poté v případě potřeby odstraňte přebytečný produkt vyleštěním pomocí Micron Buffing hadříku.

Pokud není přebytečný produkt řádně odstraněn, lze jej do 10 minut znovu zpracovat vyleštěním povrchu.

Fáze 3 - Síťování ochranné bariéry:

Po 20-30 minutách se můžete rozhodnout pro aplikaci vrchního povlaku SiNH Top Coat, který zvýší hydrofobitu a odolnost (podle pokynů k výrobku), nebo po 4 hodinách přejít přímo k aplikaci hydroizolačního povlaku SC0 Hydro Sealant jako posledního kroku. Ten představuje ochrannou vrstvu, jejímž cílem je zachovat povrch po celou dobu vytvrzování.

Před vystavením vozidla venkovním vlivům vyčkejte 3-4 hodiny a před vystavením vozidla sněhu/dešti nebo před provedením prvního mytí 7 dní, při mytí postupujte dle postupu navrženém v programu údržby Innovacar.

PŘEDPISY

Spotřebujte do 6 měsíců od otevření, po použití lahvičku pevně uzavřete a výrobek skladujte na suchém místě, mimo dosah světla a tepla, při teplotě od 5 do 25 °C. Vždy se řiďte bezpečnostním listem a bezpečnostními opatřeními a údaji na etiketě. Pro dosažení maximálního výkonu a trvanlivosti vždy dodržujte doporučení na obalu.

SPOTŘEBA

30 ml/osobní automobil

Aplikační a uživatelsky přívětivé vlastnosti výrobků SiNH umožňují použít na auto menší množství výrobku; 30 ml výrobku odpovídá 50 ml klasické keramiky na trhu.

Balení: 30 ml

Inovativní řada autokosmetiky od firmy Fra Ber s aktivními enzymy, krok po kroku pečuje o vozidlo od karoserie, přes ráfky kol až po interiér. Luxusní vysoce koncentrované produkty jsou vhodné pro použití v centrech pro ruční mytí vozidel, detailerská studia i zkušenější hobby detailery.

Zájemci o odborné školení a certifikaci CERTIFICATED DETAILER INNOVACAR nás mohou kontaktovat na info@iwash.cz

Innovacar_ByFraber_Sx

Další autokosmetika od firmy Fra Ber

Zpět do obchodu