2 hodnocení

Fra Ber - čistící rukavice Micron Wash Mitt

Oboustranná rukavice z mikrovlákna pro mytí aut. Speciální mikrovlákno a polyesterová vlákna činí tuto rukavici na mytí aut vysoce výkonnou, protože umožňují zachycovat nečistoty bezpečným způsobem a poskytují kluzký a hladký efekt, jakmile je rukavice ponořena do kbelíku nečistoty se z vláken okamžitě uvolní. Její tloušťka umožňuje vysokou absorpci vody, která je v této fázi nezbytná.

Skladem (>5 ks)
Kód: 89536
Značka: Fra Ber
193 Kč 233,50 Kč včetně DPH
79469 Micron wash mitt
Novinka

Oboustranná rukavice z mikrovlákna pro mytí aut. Speciální mikrovlákno a polyesterová vlákna činí tuto rukavici na mytí aut vysoce výkonnou, protože umožňují zachycovat nečistoty bezpečným způsobem a poskytují kluzký a hladký efekt, jakmile je rukavice ponořena do kbelíku nečistoty se z vláken okamžitě uvolní. Její tloušťka umožňuje vysokou absorpci vody, která je v této fázi nezbytná. Aby nedošlo k poškození laku, je ideální tuto rukavici pro mytí aut používat s pomocí velkého kbelíku s mřížkou na dně, aby v mikrovláknu při máchání nezůstaly zbytky, které by způsobily poškození povrchu.

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu