2 hodnocení

Fra Ber - Red Wheels čistič kol a odstraňovač rzi

Čistič kol a odstraňovač rzi se speciálním vizuálním efektem. Čistič kol bez obsahu kyselin, vysoce účinný při čištění kol a rzi ráfků, lze jej použít ale také na celou karoserii nebo jiné povrchy, jako je mramor a beton. Během procesu čištění a dekontaminace dochází k zabarvení částí rzi do fialové barvy, následně se všechny zbytky rzi opláchnou pryč.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz
Kód: 88917
Značka: Fra Ber
1 889 Kč 2 285,70 Kč včetně DPH
Red Wheels
Tip

Čistič kol a odstraňovač rzi se speciálním vizuálním efektem. Čistič kol bez obsahu kyselin, vysoce účinný při čištění kol a rzi ráfků, lze jej použít ale také na celou karoserii nebo jiné povrchy, jako je mramor a beton. Během procesu čištění a dekontaminace dochází k zabarvení částí rzi do fialové barvy, následně se všechny zbytky rzi opláchnou pryč. Čistič kol Red Wheels je vysoce účinný při odstraňování rzi a lze jej použít na všech vnějších plochách vozidla, nejen na kolech, ale také na lakovaných částech, plastech, sklu, či chromu. S tímto čističem kol odstraníte všechny nečistoty a docílíte skvělého výsledku.

Čistič kol a odstraňovač rzi vhodný pro následující použití:

• lze jej aplikovat ručním rozprašovačem

• lze jej aplikovat tlakovým postřikovačem

• lze jej aplikovat ručně houbou

• vytváří vysokou pěnu

• pH: 7,4

Ředění:

Přípravek nastříkejte neředěný, abyste ošetřili kovové povrchy s korozí, nebo zředěný až do poměru 1:1 / 1:2 ve vodě na povrchy znečištěné pouze částicemi železa. Počkejte, až kapalina zareaguje a změní barvu na fialovou, a opláchněte velkým množstvím vody. U choulostivých povrchů se vždy doporučuje před použitím přípravek vyzkoušet na malé části.

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu