1 hodnocení

Brusná pasta P12 XTRA

Jedinečná technologie DRATM (DYNAMIC RESPONSE ABRASION), která používá mikro přesné, vysoce čisté oxidy, které snadno odstraňují nedokonalosti, škrábance, víry a oxidaci ze všech povrchů, včetně laků odolných proti poškrábání, ještě rychleji a jednodušeji než dříve. Rychlá, hrubá až středně hrubá, abrazivní pasta vhodná především pro starší vytvrzené autolaky a lodní olejové nátěry, která dosahuje vynikajícího finálního lesku při dobré korekční schopnosti. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (> 5 ks)
Kód: 89305
948 Kč 1 147 Kč včetně DPH
Kategorie: Brusné pasty
P12
Akce

Jedinečná technologie DRATM (DYNAMIC RESPONSE ABRASION), která používá mikro přesné, vysoce čisté oxidy, které snadno odstraňují nedokonalosti, škrábance, víry a oxidaci ze všech povrchů, včetně laků odolných proti poškrábání, ještě rychleji a jednodušeji než dříve. Rychlá, hrubá až středně hrubá, abrazivní pasta vhodná především pro starší vytvrzené autolaky a lodní olejové nátěry, která dosahuje vynikajícího finálního lesku při dobré korekční schopnosti. P-12 XTRA využívá lubrikační systém, který umožňuje zpracovávání po delší dobu, bez vysoušení. Neobsahuje žádná plnidla, nemaskuje. Garantuje dlouhodobý lesk a snadné následné čištění.

Tato řada produktů se zaměřuje na vysoký výkon s širokými možnostmi použití v automobilovém průmyslu, jachtařství i průmyslovém odvětví. Produkty Surf-ACE používají výrobci OEM vozidel na výrobních linkách a v opravárenských centrech po celé Evropě.

Surface z webu