4 hodnocení

Surf-ACE - P12 XTRA brusná pasta na auto hrubá až středně hrubá

P12 XTRA brusná pasta na auto s jedinečnou technologií DRATM (DYNAMIC RESPONSE ABRASION), která používá mikro přesné, vysoce čisté oxidy, které snadno odstraňují nedokonalosti, škrábance, víry a oxidaci ze všech povrchů, včetně laků odolných proti poškrábání, ještě rychleji a jednodušeji než dříve. P12 XTRA je rychlá, hrubá až středně hrubá, brusná pasta vhodná především pro starší vytvrzené autolaky a lodní olejové nátěry, která dosahuje vynikajícího finálního lesku při dobré korekční schopnosti. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 89305
1 087 Kč –40 % 652,20 Kč 789,20 Kč včetně DPH
P12
Akce Výprodej
1 087 Kč –40 %

P12 XTRA brusná pasta na auto s jedinečnou technologií DRATM (DYNAMIC RESPONSE ABRASION), která používá mikro přesné, vysoce čisté oxidy, které snadno odstraňují nedokonalosti, škrábance, víry a oxidaci ze všech povrchů, včetně laků odolných proti poškrábání, ještě rychleji a jednodušeji než dříve. P12 XTRA je rychlá, hrubá až středně hrubá, brusná pasta vhodná především pro starší vytvrzené autolaky a lodní olejové nátěry, která dosahuje vynikajícího finálního lesku při dobré korekční schopnosti. P12 XTRA brusná pasta na auto využívá lubrikační systém, který umožňuje zpracovávání po delší dobu, bez vysoušení. Neobsahuje žádná plnidla, nemaskuje. P12 XTRA brusná pasta na auto garantuje dlouhodobý lesk a snadné následné čištění.

Tato řada produktů se zaměřuje na vysoký výkon s širokými možnostmi použití v automobilovém průmyslu, jachtařství i průmyslovém odvětví. Produkty Surf-ACE používají výrobci OEM vozidel na výrobních linkách a v opravárenských centrech po celé Evropě.

Surface z webu

Zpět do obchodu