Neohodnoceno

Dokončovací brusná pasta P40 XTRA

Jedinečná technologie DRATM (DYNAMIC RESPONSE ABRASION), která používá mikro přesné, vysoce čisté oxidy, které snadno odstraňují nedokonalosti, škrábance, víry a oxidaci ze všech povrchů, včetně laků odolných proti poškrábání, ještě rychleji a jednodušeji než dříve. Dokončovací pasta (finisher) s jemnou abrazí a polish efektem, která dosahuje vynikajícího finálního lesku při dobré korekční schopnosti. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (> 5 ks)
Kód: 88893
828 Kč 1 002 Kč včetně DPH
Kategorie: Brusné pasty
P40 0
Akce

Jedinečná technologie DRATM (DYNAMIC RESPONSE ABRASION), která používá mikro přesné, vysoce čisté oxidy, které snadno odstraňují nedokonalosti, škrábance, víry a oxidaci ze všech povrchů, včetně laků odolných proti poškrábání, ještě rychleji a jednodušeji než dříve. Dokončovací pasta (finisher) s jemnou abrazí a polish efektem, která dosahuje vynikajícího finálního lesku při dobré korekční schopnosti. P-40 XTRA využívá lubrikační systém, který umožňuje zpracovávání po delší dobu, bez vysoušení. Ideální pro použití na všechny typy automobilových laků a lodních gelových nátěrů. Neobsahuje žádná plnidla, nemaskuje. Garantuje dlouhodobý lesk a snadné následné čištění.

Tato řada produktů se zaměřuje na vysoký výkon s širokými možnostmi použití v automobilovém průmyslu, jachtařství i průmyslovém odvětví. Produkty Surf-ACE používají výrobci OEM vozidel na výrobních linkách a v opravárenských centrech po celé Evropě.

Surface z webu