3 hodnocení

Surf-ACE - P40 XTRA brusná pasta na auto jemná dokončovací

P40 XTRA brusná pasta na auto s jedinečnou technologií DRATM (DYNAMIC RESPONSE ABRASION), která používá mikro přesné, vysoce čisté oxidy, které snadno odstraňují nedokonalosti, škrábance, víry a oxidaci ze všech povrchů, včetně laků odolných proti poškrábání, ještě rychleji a jednodušeji než dříve. P40 XTRA brusná pasta na auto je dokončovací pasta (finisher) s jemnou abrazí a polish efektem, která dosahuje vynikajícího finálního lesku při dobré korekční schopnosti. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 88893
1 231 Kč –40 % 738,60 Kč 893,70 Kč včetně DPH
P40 0
Akce Výprodej
1 231 Kč –40 %

P40 XTRA brusná pasta na auto s jedinečnou technologií DRATM (DYNAMIC RESPONSE ABRASION), která používá mikro přesné, vysoce čisté oxidy, které snadno odstraňují nedokonalosti, škrábance, víry a oxidaci ze všech povrchů, včetně laků odolných proti poškrábání, ještě rychleji a jednodušeji než dříve. P40 XTRA brusná pasta na auto je dokončovací pasta (finisher) s jemnou abrazí a polish efektem, která dosahuje vynikajícího finálního lesku při dobré korekční schopnosti. Brusná pasta P40 XTRA využívá lubrikační systém, který umožňuje zpracovávání po delší dobu, bez vysoušení. Ideální pro použití na všechny typy automobilových laků a lodních gelových nátěrů. Neobsahuje žádná plnidla, nemaskuje. P40 XTRA brusná pasta na auto garantuje dlouhodobý lesk a snadné následné čištění.

Tato řada produktů se zaměřuje na vysoký výkon s širokými možnostmi použití v automobilovém průmyslu, jachtařství i průmyslovém odvětví. Produkty Surf-ACE používají výrobci OEM vozidel na výrobních linkách a v opravárenských centrech po celé Evropě.

Surface z webu

Zpět do obchodu