5 hodnocení

Zirconite - Graphene ZG 365 ochranný povrch na auto s trvanlivostí 365 dní

Graphene ochranný povrch na auto s trvanlivostí 365 dní je absolutní novinkou od firmy Concept. Ultravýkonný a dlouhotrvající, vícepovrchový ochranný povrch na auto ZIRCONITE ZG-365, formulovaný za použití nejpevnějšího a nejtenčího komerčně dostupného materiálu na světě, grafenu. ZIRCONITE ZG-365 Graphene ochranný povrch na auto s trvanlivostí 365 dní, který poskytuje 365ti denní ochranu proti špíně a povětrnostním vlivům, lze použít na laky a jiné tvrdé povrchy, jako jsou plastové ozdobné lišty a kola, a nabízí snadnou údržbu, aby byla karoserie automobilu zachována v původním stavu.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz
Kód: 89568
Značka: Zirconite
750 Kč 907,50 Kč včetně DPH
ZG 365 web
Novinka Tip

Společnost Concept Chemicals and Coatings se sídlem v Manchesteru v Anglii vytvořila ultravýkonný a dlouhotrvající, vícepovrchový ochranný povlak pro automobily ZIRCONITE ZG-365, formulovaný za použití nejpevnějšího a nejtenčího komerčně dostupného materiálu na světě, grafenu. ZIRCONITE ZG-365, který poskytuje
365ti denní ochranu proti špíně a povětrnostním vlivům, lze použít na laky a jiné tvrdé povrchy, jako jsou plastové ozdobné lišty a kola, a nabízí snadnou údržbu, aby byla karoserie automobilu zachována v původním stavu. Produkt byl vyvinut ve spolupráci s Innovation Centrem IGEIC Graphene Engineering University of Manchester
známým pro své průkopnické práce ve výzkumu a vývoji grafenu pro komerční aplikace. Concept Chemicals spolupracuje s univerzitou prostřednictvím programu GEIC's Bridging the Gap [https: // graphenegrants.com], programu financovaného EU, který poskytuje podporu podnikům v oblasti Greater Manchester při vývoji inovativních produktů využívajících grafen a další takzvané 2D materiály. Složení ZIRCONITE ZG-365 napuštěné grafenem poskytuje výjimečně vysoce skluzný lesklý povrch při aplikaci na vnější povrchy vozidla, což pomáhá udržovat a posilovat dramatický a magický efekt 'Lotus-Leať; odpuzuje vodu a hromadění nečistot. Při tloušťce pouhého jednoho atomu má grafen materiálové kvality avlastnosti, kterým se žádný jiný materiál nevyrovná, včetně super vysoké pevnosti (200krát pevnější než ocel), nízké hmotnosti a průhlednosti. ZIRCONITE ZG-365 se jednoduše aplikuje a vyleští, zanechá houževnatý, lesklý povrch, přičemž povlak rychle vytvrzuje a vytváří silnou chemickou vazbu na automobilový lak a jiné tvrdé podklady. ZG-365, který se používá jako samostatný povlak nebo jako "booster" sprej pro jiné ochranné povlaky ZIRCONITE, je rychle a snadno použitelný pro profesionály i hobby uživatele. ZIRCONITE ZG-365 lze navrstvit do 3 minut od původní aplikace, aby se dále zvýšila odolnost proti poškrábání a oděru. K dispozici je ve 200 ml 16, 76 ft.oz.) ekologickém, beztlakovém sprejovém dávkovači, ZIRCONITE ZG-365 lze použít k ochraně několika aut.

Grafen byl poprvé extrahován z grafitu v roce 2004 na univerzitě v Manchesteru profesorem Andre Geimem a profesorem Kostyou Novoselovem, kteří oba obdrželi Nobelovu cenu za fyziku v roce 2010 za svou průlomovou práci. Univerzita od té doby vybudovala dvě nejmodernější zařízení – The National Graphene Institute a GE/C – které nastavily standard pro vývoj grafenu světové třídy a 20 materiálových aplikací.

Zirconite Paint Protection System je profesionální řada Hi-tech výrobků s nano technologií. Základem je unikátní kombinace PTFE a akrylové pryskyřice, která poskytuje kompletní ochranu a následnou péči o automobilový lak s možností až 6tileté garance.

ZIRCONITE LOGO plain white_2

Zpět do obchodu