3 hodnocení

Concept - Easi Wax vosk na auto s carnaubou, také pro lodě, motorky a karavany

Vysoce kvalitní vosk na auto pro strojní nebo ruční použití s dlouhou životností. Vosk na auto Easi Wax je vyroben z nejčistšího brazilského karnaubského vosku (cera de orto) a neobsahuje žádná aromatická rozpouštědla. Byl vyvinut a testován pro zajištění voskového filmu k utěsnění laku s až o 50 % delší trvanlivostí než při použití běžných vosků. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks) Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 88083 88084 Zvolte variantu
Značka: Concept
723 Kč 3 010 Kč od 723 Kč 874,80 Kč včetně DPH 3 642,10 Kč včetně DPH od 874,80 Kč včetně DPH
Easi Wax 5L
Tip

Vysoce kvalitní vosk na auto pro strojní nebo ruční použití s dlouhou životností. Vosk na auto Easi Wax je vyroben z nejčistšího brazilského karnaubského vosku (cera de orto) a neobsahuje žádná aromatická rozpouštědla. Byl vyvinut a testován pro zajištění voskového filmu k utěsnění laku s až o 50 % delší trvanlivostí než při použití běžných vosků. Vosk na auto Easi Wax může být použit na auta, motorky, lodě, autobusy, karavany atd. Byl navržen tak, aby se snadno používal jak při strojové nebo ruční aplikaci a zároveň dosahoval luxusního vysokého lesku.

Světově známá značka, specializující se na čištění, korekce vzhledu a péči o automobily. Disponuje širokou škálou osvědčených produktů, které poskytují efektivní řešení pro všechny od prodejců a ošetřovatelů vozů, přes pronajímatele, provozovatele firemních flotil, dopravce atd.

Concept 

Autokosmetika od firmy Concept:
Surf-ACE by Concept - produkty pro automobilový průmysl, jachtařství i další průmyslová odvětví
Xpert-60 by Concept - prémiová autokosmetika pro profesionální i hobby použití

Zpět do obchodu