3 hodnocení

Concept - Exhibition Plus autošampon pro mytí aut

Autošampon pro rychlé, snadné čištění a leštění laku bez zanechání zbytků či skvrn na karoserii. Autošampon Exhibition dodá laku ochranný nano povlak, který odpuzuje nečistoty, hmyz atd., což usnadňuje následné čištění. Ochranný nano povlak autošamponu minimalizuje vodní skvrny na laku i dalších površích. Autošampon nezanechává žádné usazeniny, je šetrný k vozidlu. Velikost balení: 750 ml.

Skladem (>5 ks)
Kód: 88093
Značka: Concept
474 Kč –40 % 284,40 Kč 344,10 Kč včetně DPH
Kategorie: Autošampony pro mytí aut
Hmotnost: 0.75 kg
Exhibition Plus+ 5L 0
Akce Výprodej
474 Kč –40 %

Autošampon pro rychlé, snadné čištění a leštění laku bez zanechání zbytků či skvrn na karoserii. Autošampon Exhibition dodá laku ochranný nano povlak, který odpuzuje nečistoty, hmyz atd., což usnadňuje následné čištění. Ochranný nano povlak autošamponu minimalizuje vodní skvrny na laku i dalších površích. Autošampon nezanechává žádné usazeniny, je šetrný k vozidlu, svodný pro docílení Showroom looku. Velikost balení: 750 ml, fotografie je ilustrační.

Světově známá značka, specializující se na čištění, korekce vzhledu a péči o automobily. Disponuje širokou škálou osvědčených produktů, které poskytují efektivní řešení pro všechny od prodejců a ošetřovatelů vozů, přes pronajímatele, provozovatele firemních flotil, dopravce atd.

Concept 

Autokosmetika od firmy Concept:
Surf-ACE by Concept - produkty pro automobilový průmysl, jachtařství i další průmyslová odvětví
Xpert-60 by Concept - prémiová autokosmetika pro profesionální i hobby použití

Zpět do obchodu