2 hodnocení

Fra Ber - Disincrostante Acido odstraňovač vápenatých usazenin

Disincrostante Acido odstraňovač vápenatých usazenin je vhodný pro čištění a odstraňování usazenin vápníku a dusíku. Obsahuje anorganické kyseliny a inhibitory koroze. Disincrostante Acido odstraňovač vápenatých usazenin je vynikající pro čištění všech mycích zařízení. Není vhodný k používání na skla a skleněné plochy.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 88071
Značka: Fra Ber
2 394 Kč 2 896,70 Kč včetně DPH
Disincrostante
Tip

Disincrostante Acido odstraňovač vápenatých usazenin je vhodný pro čištění a odstraňování usazenin vápníku a dusíku. Obsahuje anorganické kyseliny a inhibitory koroze. Disincrostante Acido odstraňovač vápenatých usazenin je vynikající pro čištění všech mycích zařízení. Disincrostante Acido odstraňovač vápenatých usazenin není vhodný k používání na skla a skleněné plochy.

Ředění:

Ráfky, mytí konstrukcí odolných kyselinám: 1:3-1:5 (33-16 %)
Pro odstraňování oxidů a rzi: neředěný - 1:3 (100-33 %)

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu