Neohodnoceno

Innovacar - 100% Scale specifická dekontaminace aut a ošetření proti vodnímu kameni

Specifická dekontaminace aut a ošetření proti vodnímu kameni. 100% Scale je přípravek nejnovější generace s kyselým pH pro případy, kdy je vyžadován intenzivní a energický dekontaminační účinek na vodní kámen, skvrny od soli, kyselé deště a mírnou oxidaci povrchu, které se mohou vyskytovat na všech vnějších površích vozidla, jako jsou karoserie aut, kola, motorový prostor, skla (a panoramatická střecha), plasty i polykarbonát. Kromě dekontaminačního chemického účinku lze přípravek použít k odstranění starých ochranných a keramických ošetření, a připravit tak povrchy na aplikaci nového ochranného cyklu, a to jak u nových, tak u ojetých vozů. Jeho složení na vodní bázi umožňuje snadnou aplikaci na suché i mokré povrchy. Díky speciálním látkám, které obsahuje, je sníženo odpařování, což umožňuje dlouhou zpracovatelnost a následně hloubkové působení. Neobsahuje EDTA/NTA a přidaný fosfor*.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz
Kód: 89597
510 Kč 617,10 Kč včetně DPH
100% scale
Novinka

Specifická dekontaminace aut a ošetření proti vodnímu kameni. 100% Scale je přípravek nejnovější generace s kyselým pH pro případy, kdy je vyžadován intenzivní a energický dekontaminační účinek na vodní kámen, skvrny od soli, kyselé deště a mírnou oxidaci povrchu, které se mohou vyskytovat na všech vnějších površích vozidla, jako jsou karoserie aut, kola, motorový prostor, skla (a panoramatická střecha), plasty i polykarbonát. Kromě dekontaminačního chemického účinku lze přípravek použít k odstranění starých ochranných a keramických ošetření, a připravit tak povrchy na aplikaci nového ochranného cyklu, a to jak u nových, tak u ojetých vozů. Jeho složení na vodní bázi umožňuje snadnou aplikaci na suché i mokré povrchy. Díky speciálním látkám, které obsahuje, je sníženo odpařování, což umožňuje dlouhou zpracovatelnost a následně hloubkové působení. Neobsahuje EDTA/NTA a přidaný fosfor*.
ZPŮSOB POUŽITÍ: Výrobek vhodný výhradně k profesionálnímu použití.
Doporučujeme aplikovat po jednotlivých dílech auta: přípravek používejte na studené povrchy a mimo dosah slunce a nechte jej působit několik minut. Pomocí aplikátoru z mikrovlákna nebo štětce s měkkými štětinami rozetřete přípravek vertikálními a horizontálními pohyby. Poté opláchněte vodou, a to i pod vysokým tlakem.
Běžné čištění od vodního kamene, zbytků minerálů a nedávných kyselých dešťů: nastříkejte přípravek zředěný v poměru 1:5.
Mimořádné čištění od vodního kamene, zbytků minerálů a starých kyselých dešťů nebo pro odstranění starých ochranných nátěrů: použijte neředěný přípravek.
Mimořádné čištění skel a světlometů: použijte neředěný přípravek.
UPOZORNĚNÍ:
Nedoporučujeme používat přípravek na horké povrchy a na slunci a nedoporučujeme nechat přípravek dlouho zaschnout nebo zůstat na skle či jiných površích. Nedoporučujeme používat neředěný přípravek na dříve aplikované ochranné přípravky, jejichž odolnost není známa, protože se jedná o silný dekontaminační přípravek. V takových případech doporučujeme ředění 1:5 nebo více. Neředěný přípravek nepoužívejte na nelakované povrchy nebo povrchy citlivé na kyseliny (např. přímo lesklé laky), a to ani v případě, že přípravek obsahuje antikorozní látky. V případě pochybností nebo na zvláště citlivých površích doporučujeme vždy před použitím vyzkoušet aplikaci na skryté části. Vždy se řiďte bezpečnostním listem a bezpečnostními opatřeními a pokyny uvedenými na etiketě. Doporučujeme používat přípravek na povrchy předem očištěné přípravkem SP1 Prewash a DS Scale.

SPOTŘEBA:
150 ml / automobil
15-20 ml / díl 

Inovativní řada autokosmetiky od firmy Fra Ber s aktivními enzymy, krok po kroku pečuje o vozidlo od karoserie, přes ráfky kol až po interiér. Luxusní vysoce koncentrované produkty jsou vhodné pro použití v centrech pro ruční mytí vozidel, detailerská studia i zkušenější hobby detailery.

Zájemci o odborné školení a certifikaci CERTIFICATED DETAILER INNOVACAR nás mohou kontaktovat na info@iwash.cz

Innovacar_ByFraber_Sx

Další autokosmetika od firmy Fra Ber

Zpět do obchodu