3 hodnocení

Fra Ber - měkký detailerský štětec na auto

Měkký detailerský štětec na auto Fra Ber byl vyroben s cílem být velmi jemný na povrchy jakéhokoli druhu, i ty nejdelikátnější. Měkký detailerský štětec je zvláště vhodný pro použití na jemné, inovativní a často velmi drahé látky a materiály, jako je kůže, alcantara, prošívaný samet, semiš, hedvábí, uhlíková vlákna atd... protože jeho štětiny jsou měkké a nepoškrábou ošetřovaný povrch. Tento měkký štětec milovaný detailery je určen pro lepší roztírání čisticích prostředků a umožňuje vám pracovat s velkou přesností a pečlivostí. Měkký detailerský štětec na auto je také ideální pro oprašování jemných prvků, jako jsou lesklé vnitřní lišty, obrazovky a čiré plasty přístrojů. Měkký detailerský štětec na auto Fra Ber má tvarovanou rukojeť, která umožňuje pevné uchopení, takže při navlhnutí neklouže z rukou a lze jej zavěsit na háček pro pohodlné sušení.

Skladem (1 ks)
Kód: 89548
Značka: Fra Ber
207 Kč 250,50 Kč včetně DPH
Kategorie: Kartáče, stěrky na auto
Hmotnost: 0.3 kg
Pennello soft 700194
Novinka

Měkký detailerský štětec na auto Fra Ber byl vyroben s cílem být velmi jemný na povrchy jakéhokoli druhu, i ty nejdelikátnější. Měkký detailerský štětec je zvláště vhodný pro použití na jemné, inovativní a často velmi drahé látky a materiály, jako je kůže, alcantara, prošívaný samet, semiš, hedvábí, uhlíková vlákna atd... protože jeho štětiny jsou měkké a nepoškrábou ošetřovaný povrch. Tento měkký štětec milovaný detailery je určen pro lepší roztírání čisticích prostředků a umožňuje vám pracovat s velkou přesností a pečlivostí. Měkký detailerský štětec na auto je také ideální pro oprašování jemných prvků, jako jsou lesklé vnitřní lišty, obrazovky a čiré plasty přístrojů. Měkký detailerský štětec na auto Fra Ber má tvarovanou rukojeť, která umožňuje pevné uchopení, takže při navlhnutí neklouže z rukou a lze jej zavěsit na háček pro pohodlné sušení. Měkký detailerský štětec na auto vhodný pro opakované použití.

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu