2 hodnocení

Fra Ber - Ko Iron dekontaminant na auto

Ko Iron je detergent a dekontaminant, který odstraňuje železné a minerální zbytky veškerého znečištění usazeného jak na karoserii, tak na ráfcích všech dopravních prostředků (auta, nákladní auta, dodávky atd.) obtížně odstranitelné klasickými čistícími prostředky. Dekontaminant Ko Iron neobsahuje kyseliny a lze jej použít na všechny ocelové, lehké slitiny, chrom a leštěné ráfky. Jeho silná receptura s nízkým zápachem síry napadá mikročástice železa a rzi a mění barvu na fialovou, čímž dává této fázi mytí velkolepý vizuální efekt.

 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 89538 89537 Zvolte variantu
Značka: Fra Ber
262 Kč 775 Kč od 262 Kč 317 Kč včetně DPH 937,80 Kč včetně DPH od 317 Kč včetně DPH
700482 ko iron
Novinka

Ko Iron je detergent a dekontaminant, který odstraňuje železné a minerální zbytky veškerého znečištění usazeného jak na karoserii, tak na ráfcích všech dopravních prostředků (auta, nákladní auta, dodávky atd.) obtížně odstranitelné klasickými čistícími prostředky. Dekontaminant Ko Iron neobsahuje kyseliny a lze jej použít na všechny ocelové, lehké slitiny, chrom a leštěné ráfky. Silná receptura dekontaminantu Ko Iron s nízkým zápachem síry napadá mikročástice železa a rzi a mění barvu na fialovou, čímž dává této fázi mytí velkolepý vizuální efekt.

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu