3 hodnocení

Surf-ACE - P15 XTRA brusná pasta na auto hrubá až středně hrubá

P15 XTRA brusná pasta na auto s jedinečnou technologií DRATM (DYNAMIC RESPONSE ABRASION), která používá mikro přesné, vysoce čisté oxidy, které snadno odstraňují nedokonalosti, škrábance, víry a oxidaci ze všech povrchů, včetně laků odolných proti poškrábání, ještě rychleji a jednodušeji než dříve. P15 XTRA je rychlá středně hrubá až hrubá brusná pasta, vhodná především pro nové, (měkké) nevytvrzené laky, která dosahuje vynikajícího finálního lesku při dobré korekční schopnosti.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 88890
1 157 Kč –40 % 694,20 Kč 840 Kč včetně DPH
P15 Xtra bottle large
Akce Výprodej
1 157 Kč –40 %

P15 XTRA brusná pasta na auto s jedinečnou technologií DRATM (DYNAMIC RESPONSE ABRASION), která používá mikro přesné, vysoce čisté oxidy, které snadno odstraňují nedokonalosti, škrábance, víry a oxidaci ze všech povrchů, včetně laků odolných proti poškrábání, ještě rychleji a jednodušeji než dříve. P15 XTRA je rychlá středně hrubá až hrubá brusná pasta, vhodná především pro nové, (měkké) nevytvrzené laky, která dosahuje vynikajícího finálního lesku při dobré korekční schopnosti. P15 XTRA brusná pasta na auto využívá lubrikační systém, který umožňuje zpracovávání po delší dobu, bez vysoušení. Ideální pro použití na automobilové laky a lodní gelové nátěry. Neobsahuje žádná plnidla, nemaskuje. P15 XTRA brusná pasta na auto garantuje dlouhodobý lesk a snadné následné čištění.

Tato řada produktů se zaměřuje na vysoký výkon s širokými možnostmi použití v automobilovém průmyslu, jachtařství i průmyslovém odvětví. Produkty Surf-ACE používají výrobci OEM vozidel na výrobních linkách a v opravárenských centrech po celé Evropě.

Surface z webu

Zpět do obchodu