3 hodnocení

Concept - Exit odstraňovač pachů pro auta

Odstraňovač pachů pro auta Exit biologicky ničí veškerý zápach ve vozidle, např. zvratky, zvířecí pachy, mléko, tabákový zápach atd. Odstraňovač pachů Exit nepoškozuje tkaniny, koberce a tvrdé povrchy, je možné jej aplikovat na všechny povrchy interiéru vozidla i zavazadlového prostoru.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 88095
Značka: Concept
582 Kč –40 % 349,20 Kč 422,50 Kč včetně DPH
Exit
Akce Výprodej
582 Kč –40 %

Odstraňovač pachů pro auta Exit biologicky ničí veškerý zápach ve vozidle, např. zvratky, zvířecí pachy, mléko, tabákový zápach atd. Odstraňovač pachů pro auta Exit nepoškozuje tkaniny, koberce a tvrdé povrchy, je možné jej aplikovat na všechny povrchy interiéru vozidla i zavazadlového prostoru. Odstraňovač pachů pro auta Exit si hladce poradí s jakýmkoli nepříjemným zápachem, i tím nejodolnějším, opravdu jej odstraní, pachy nemaskuje a zanechá vozidlo voňavé na dlouho dobu.

Ředění:

požívá se neředěný

Světově známá značka, specializující se na čištění, korekce vzhledu a péči o automobily. Disponuje širokou škálou osvědčených produktů, které poskytují efektivní řešení pro všechny od prodejců a ošetřovatelů vozů, přes pronajímatele, provozovatele firemních flotil, dopravce atd.

Concept 

Autokosmetika od firmy Concept:
Surf-ACE by Concept - produkty pro automobilový průmysl, jachtařství i další průmyslová odvětví
Xpert-60 by Concept - prémiová autokosmetika pro profesionální i hobby použití

Zpět do obchodu