Neohodnoceno

Concept - Delta San dezinfekce klimatizace aut

Dezinfekce klimatizace Delta San dezinfikuje a osvěžuje zároveň, vozidlo je po jeho použití hygienicky čisté a jemně svěže voní. Efektivní a bezpečný způsob čištění a odstraňování pachů z klimatizačních automobilových systémů. Dezinfekce klimatizace Delta San se zaměřuje na plísně a houby v rámci celého klimatizačního systému, které vytvářejí přetrvávající "zatuchlé zápachy" a účinně je odstraňuje.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (2 ks)
Kód: 88060
Značka: Concept
4 602 Kč 5 568 Kč včetně DPH

Dezinfekce klimatizace Delta San dezinfikuje a osvěžuje zároveň, vozidlo je po jeho použití hygienicky čisté a jemně svěže voní. Efektivní a bezpečný způsob čištění a odstraňování pachů z klimatizačních automobilových systémů. Dezinfekce klimatizace Delta San se zaměřuje na plísně a houby v rámci celého klimatizačního systému, které vytvářejí přetrvávající "zatuchlé zápachy" a účinně je odstraňuje. Používejte pravidelně dezinfekci klimatizace Delta San a skoncujte s nepříjemným odérem klimatizace a mějte již jen hygienicky čisté vozidlo se svěžím vzduchem, pro pohodlné cestování.

Světově známá značka, specializující se na čištění, korekce vzhledu a péči o automobily. Disponuje širokou škálou osvědčených produktů, které poskytují efektivní řešení pro všechny od prodejců a ošetřovatelů vozů, přes pronajímatele, provozovatele firemních flotil, dopravce atd.

Concept 

Autokosmetika od firmy Concept:
Surf-ACE by Concept - produkty pro automobilový průmysl, jachtařství i další průmyslová odvětví
Xpert-60 by Concept - prémiová autokosmetika pro profesionální i hobby použití