2 hodnocení

Concept - Delta San dezinfekce klimatizace aut

Dezinfekce klimatizace Delta San dezinfikuje a osvěžuje zároveň, vozidlo je po jeho použití hygienicky čisté a jemně svěže voní. Efektivní a bezpečný způsob čištění a odstraňování pachů z klimatizačních automobilových systémů. Dezinfekce klimatizace Delta San se zaměřuje na plísně a houby v rámci celého klimatizačního systému, které vytvářejí přetrvávající "zatuchlé zápachy" a účinně je odstraňuje.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (3 ks)
Kód: 88060
Značka: Concept
3 505 Kč –40 % 2 103 Kč 2 544,60 Kč včetně DPH
Delta San 5L
Akce Výprodej
3 505 Kč –40 %

Dezinfekce klimatizace Delta San dezinfikuje a osvěžuje zároveň, vozidlo je po jeho použití hygienicky čisté a jemně svěže voní. Efektivní a bezpečný způsob čištění a odstraňování pachů z klimatizačních automobilových systémů. Dezinfekce klimatizace Delta San se zaměřuje na plísně a houby v rámci celého klimatizačního systému, které vytvářejí přetrvávající "zatuchlé zápachy" a účinně je odstraňuje. Používejte pravidelně dezinfekci klimatizace Delta San a skoncujte s nepříjemným odérem klimatizace a mějte již jen hygienicky čisté vozidlo se svěžím vzduchem, pro pohodlné cestování.

Ředění:

Delta San lze aplikovat nízkotlakým postřikem, drhnutím, vysokotlakým mytím nebo mopem, podle potřeby.

Ředění pro čištění a dezinfekci: 1 díl na 80 dílů vody

Silně znečištěné povrchy 1 díl na 100 dílů vody

1 díl na 300 dílů vody pro běžné vlhké mopování lehce znečištěných povrchů a jako sanitační oplach

Světově známá značka, specializující se na čištění, korekce vzhledu a péči o automobily. Disponuje širokou škálou osvědčených produktů, které poskytují efektivní řešení pro všechny od prodejců a ošetřovatelů vozů, přes pronajímatele, provozovatele firemních flotil, dopravce atd.

Concept 

Autokosmetika od firmy Concept:
Surf-ACE by Concept - produkty pro automobilový průmysl, jachtařství i další průmyslová odvětví
Xpert-60 by Concept - prémiová autokosmetika pro profesionální i hobby použití

Zpět do obchodu