1 hodnocení

Concept - Exit odstraňovač pachů pro auta

Odstraňovač pachů pro auta Exit biologicky ničí veškerý zápach ve vozidle, např. zvratky, zvířecí pachy, mléko, tabákový zápach atd. Odstraňovač pachů Exit nepoškozuje tkaniny, koberce a tvrdé povrchy, je možné jej aplikovat na všechny povrchy interiéru vozidla i zavazadlového prostoru.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 88095
Značka: Concept
402 Kč 486 Kč včetně DPH
Kategorie: Autokosmetika
Exit
Akce Výprodej

Odstraňovač pachů pro auta Exit biologicky ničí veškerý zápach ve vozidle, např. zvratky, zvířecí pachy, mléko, tabákový zápach atd. Odstraňovač pachů pro auta Exit nepoškozuje tkaniny, koberce a tvrdé povrchy, je možné jej aplikovat na všechny povrchy interiéru vozidla i zavazadlového prostoru. Odstraňovač pachů pro auta Exit si hladce poradí s jakýmkoli nepříjemným zápachem, i tím nejodolnějším, opravdu jej odstraní, pachy nemaskuje a zanechá vozidlo voňavé na dlouho dobu.

Světově známá značka, specializující se na čištění, korekce vzhledu a péči o automobily. Disponuje širokou škálou osvědčených produktů, které poskytují efektivní řešení pro všechny od prodejců a ošetřovatelů vozů, přes pronajímatele, provozovatele firemních flotil, dopravce atd.

Concept 

Autokosmetika od firmy Concept:
Surf-ACE by Concept - produkty pro automobilový průmysl, jachtařství i další průmyslová odvětví
Xpert-60 by Concept - prémiová autokosmetika pro profesionální i hobby použití

Zpět do obchodu