3 hodnocení

Fra Ber - Dream Air Plus vonná přísada a parfém do auta

2 v 1, koncentrovaná vonná přísada do čistících prostředků a parfém do auta v jednom. Dream Air Plus může být přidán přímo do jakéhokoliv čistícího produktu pro čištění interiéru i exteriéru, šamponu v kartáčové mycí lince, poliše, sušícího vosku atd. Vonná přísada Dream Air Plus má dezinfekční účinek, eliminuje nežádoucí pachy. Lze ji použít také k provonění interiéru vozidla při jeho čištění nebo do dávkovače uvolňujícího vůni. 

Balení
Parfemace
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (2 ks)
Kód: 88080
Značka: Fra Ber
4 266 Kč –40 % 2 559,60 Kč 3 097,10 Kč včetně DPH
Dream air plus
Akce Výprodej
4 266 Kč –40 %

2 v 1, koncentrovaná vonná přísada do čistících prostředků a parfém do auta v jednom. Dream Air Plus může být přidán přímo do jakéhokoliv čistícího produktu pro čištění interiéru i exteriéru, šamponu v kartáčové mycí lince, poliše, sušícího vosku atd. Vonná přísada Dream Air Plus má dezinfekční účinek, eliminuje nežádoucí pachy. Lze ji použít také k provonění interiéru vozidla při jeho čištění nebo do dávkovače uvolňujícího vůni. S vonnou přísadou a parfémem do auta v jednom bude vaše auto provoněné na dlouho dobu.

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu