2 hodnocení

Fra Ber - Deotex Pesca odstraňovač pachů pro auta s vůní broskve

Odstraňovač pachů pro auta Deotex odstraňuje všechny nežádoucí pachy jako kouř, zvířecí pach, zápach z jídla, urinózní pach atd. Odstraňovač pachů Deotex je efektivní a hygienický, vhodný nejen pro všechny textilie ve vozidle, ale také pro dlaždice, vnitřní interiérové prostory. Nezanechává žádné stopy.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 88065
Značka: Fra Ber
1 236 Kč –40 % 741,60 Kč 897,30 Kč včetně DPH
Deotex pesca
Akce Výprodej
1 236 Kč –40 %

Odstraňovač pachů pro auta Deotex odstraňuje všechny nežádoucí pachy jako kouř, zvířecí pach, zápach z jídla, urinózní pach atd. Odstraňovač pachů Deotex je efektivní a hygienický, vhodný nejen pro všechny textilie ve vozidle, ale také pro dlaždice, vnitřní interiérové prostory. Odstraňovač pachů Deotex nezanechává žádné stopy na ošetřených površích.

• odstraňovač pachů Deotex vytváří nízkou pěnu

• pH: 7,7

Ředění:

Čistý přípravek zřeďte vodou v poměru 1:2 (33 %), rovnoměrně nastříkejte na povrch nebo do místnosti, nechte 5 minut působit, nechte zaschnout, přetřete hadříkem.

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu