6 hodnocení

EvoEnzymes - Foam Aroma ekologický autošampon s enzymy pro mytí aut

Dekontaminující pěnový autošampon z ekologické řady EvoEnzymes z kompletně biologicky rozložitelných zdrojů, s enzymy, chráněný patentem, s certifikací VDA. Zcela nová čistící kombinace autošamponu, která spojuje přírodní enzymy a bakterie s čistícím faktorem.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 89314
2 684 Kč 3 247,60 Kč včetně DPH
Foam aroma
Tip Mycí linka Ruční mycí box

Dekontaminující pěnový autošampon z ekologické řady EvoEnzymes z kompletně biologicky rozložitelných zdrojů, s enzymy, chráněný patentem, s certifikací VDA. Zcela nová čistící kombinace autošamponu, která spojuje přírodní enzymy a bakterie s čistícím faktorem. Autošampon důkladně a rychle čistí vozidla a jiné venkovní plochy. Zajišťuje dlouhotrvající čistotu díky odstranění organických zbytků. Procesu, který pokračuje i po skončení aplikace. Radikálně zadržuje pachy díky úplné biodegradaci molekul nečistot v mycích systémech a kartáčích mycích linek. Přítomnost přírodních bakterií podporuje a zlepšuje čištění a recyklaci vody. VDA certifikát receptury garantuje nejvyšší šetrnost vůči citlivým dílům z plastu nebo hliníku. Nádherná svěží vůně po aplikaci autošamponu zanechá hluboký dojem. Dekontaminace a příprava na leštění a voskování, povrchově aktivní látky rostlinného původu, hypoalergenní parfém, vysoká výkonnost díky použití patentovaných enzymů, zcela biologicky rozložitelný, dle normy 648/2004/CE, mírně kyselé pH pro snížení řas a vápence na kartáčích a površích.

Autošampon vhodný pro následující použití:

• šampon pro mytí aut v automatických mycích systémech

• šampon pro mytí aut v samoobslužných mycích boxech

• autošampon vhodný pro ruční mytí

• autošampon bez obsahu EDTA, NTA, fosforu a přidaného NaCl

• certifikace VDA

• s obsahem enzymů

• biologicky rozložitelné pro zlepšení funkce ČOV, snížení počtu řas a nečistot

• radikální kontrola zápachů

• ekologické, baleno v kanystrech z recyklovaného plastu

• pH: 3,71

Ředění:

Čerpadlo: 10-40 pulzů průtok čerpadla 6 lt/h spotřeba na cyklus 5-40 ml
Dosatron: 0,2-2 %
Nebulizátor: 1:50-1:500
Pěnová pistole: neředěné až 1:15 (67 ml - neředěné)

 

EvoEnzymes je zcela nová koncepce čištění a péče o vozidlo. Certifikovaná řada profesionální autokosmetiky je chráněná patentem s aktivními enzymy, které zaručují efektivní, ale šetrné čištění a dlouhotrvající účinek. Produkty jsou šetrné k životnímu prostředí, vyrobeny výhradně z biologicky rozložitelných surovin a jsou balené v ekologických kanystrech z recyklovaného plastu.

Certifikace VDA zajišťuje šetrné a bezpečné k použití i na velmi choulostivých částech vozidla, jako jsou například hliníkové lišty a další.

EvoEnzymes

Další autokosmetika od firmy Fra Ber

Zpět do obchodu