2 hodnocení

EvoEnzymes - Wax Aroma parfémovaný vosk na auto s aktivními enzymy

Revoluční parfémovaný vosk na auto s aktivními enzymy, vytvořený na přírodní bázi bakterií a enzymů, s certifikací VDA. Lešticí a samozasychající účinek vosku na auto s aktivními enzymy Wax Aroma kombinuje řadu různých vlastností do jediné formule. Opravdu rychlá aplikace, nezanechává mastný film.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz Skladem (>5 ks) Zvolte variantu
Kód: 88437 88436 Zvolte variantu
1 222 Kč 5 214 Kč od 1 222 Kč 1 479 Kč včetně DPH 6 309 Kč včetně DPH od 1 479 Kč včetně DPH
Kategorie: Vosky na auto
wax aroma
Tip Mycí linka Ruční mycí box

Revoluční parfémovaný vosk na auto s aktivními enzymy, vytvořený na přírodní bázi bakterií a enzymů, s certifikací VDA. Lešticí a samozasychající účinek vosku na auto s aktivními enzymy Wax Aroma kombinuje řadu různých vlastností do jediné formule. Opravdu rychlá aplikace, nezanechává mastný film. Chrání plochy před povětrnostními vlivy a agresivními přípravky. Vozidlo je dokonale suché i při použití osmotické vody. Díky svému speciálnímu složení tohoto vosku na auto s aktivními enzymy jsou i výsledky při použití osmózy optimální. Redukuje vodní rezidua díky enzymům, které rozkládají vápenné usazeniny, zbytky olejů a mastnoty atp. Radikální zadržování pachů díky úplné biodegradaci molekul nečistot v mycích systémech a kartáčích mycích linek. VDA certifikát garantuje nejvyšší šetrnost vůči citlivým dílům z plastu nebo hliníku. Rychlé leštění pro automobily a jiné vnější povrchy, jako jsou plastové díly a nárazníky, dlouhodobá ochrana díky tvorbě neolejového filmu, který po aplikaci rozšiřuje svůj účinek, chrání povrchy před vlivy prostředí a agresivními produkty, rychle schne, díky svému speciálnímu složení má optimální výsledky také s osmotickou vodou, pomáhá čištění a recirkulaci vody za pomoci vhodných bakterií.

Vosk na auto s aktivními enzymy vhodný pro následující použití:

• v automatických mycích systémech

• v samoobslužných mycích boxech

• vhodný pro ruční mytí

• bez obsahu EDTA, NTA, fosforu a přidaného NaCl

• certifikace VDA

• s obsahem aktivních enzymů

• biologicky rozložitelný pro zlepšení funkce ČOV, snížení počtu řas a nečistot

• radikální kontrola zápachů

• baleno v kanystrech z recyklovaného plastu

• pH: 4,94

EvoEnzymes je zcela nová koncepce čištění a péče o vozidlo. Certifikovaná řada profesionální autokosmetiky je chráněná patentem s aktivními enzymy, které zaručují efektivní, ale šetrné čištění a dlouhotrvající účinek. Produkty jsou šetrné k životnímu prostředí, vyrobeny výhradně z biologicky rozložitelných surovin a jsou balené v ekologických kanystrech z recyklovaného plastu.

Certifikace VDA zajišťuje šetrné a bezpečné k použití i na velmi choulostivých částech vozidla, jako jsou například hliníkové lišty a další.

EvoEnzymes

Další autokosmetika od firmy Fra Ber

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení