2 hodnocení

Fra Ber - No Ice rozmrazovač skel aut

No Ice rozmrazovač skel aut okamžitě rozpouští námrazu na jakémkoliv povrchu, bez poškození gumových nebo plastových dílů. No Ice rozmrazovač skel aut funguje velmi rychle, nezanechává mastné stopy.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 88054
Značka: Fra Ber
158 Kč –40 % 94,80 Kč 114,70 Kč včetně DPH
No Ice, Deghiacciante
Akce Výprodej
158 Kč –40 %

No Ice rozmrazovač skel aut okamžitě rozpouští námrazu na jakémkoliv povrchu, bez poškození gumových nebo plastových dílů. No Ice rozmrazovač skel aut funguje velmi rychle, nezanechává mastné stopy. No Ice rozmrazovač skel aut zajistí bezpečnou jízdu i za velmi nepříznivých povětrnostních podmínek, námraza ze skel zmizí v okamžiku a zajistí perfektní výhled. 

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu