1 hodnocení

Fra Ber - 6 for 1 multifunkční produkt pro čištění aut

6 for 1 multifunkční produkt pro čištění aut, to je 6 PRODUKTŮ V 1: čistí, oživuje a chrání kůži, tkaniny a tvrdé povrchy. 6 for 1 multifunkční produkt pro čištění aut je jediný produkt, který provádí šest akcí v jednom: čistí interiéry a exteriéry, oživuje je, aniž by zanechával stopy mastnoty, poskytuje ochranu před UVA paprsky, odstraňuje prach, skvrny z látek a zanechává dlouhotrvající vůni. Může být použit na tkaniny, plasty a tvrdé povrchy.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 88004
Značka: Fra Ber
210 Kč –40 % 126 Kč 152,50 Kč včetně DPH
6 for 1 750 no gas
Akce Výprodej
210 Kč –40 %

6 for 1 multifunkční produkt pro čištění aut, to je 6 PRODUKTŮ V 1: čistí, oživuje a chrání kůži, tkaniny a tvrdé povrchy. 6 for 1 multifunkční produkt pro čištění aut je jediný produkt, který provádí šest akcí v jednom: čistí interiéry a exteriéry, oživuje je, aniž by zanechával stopy mastnoty, poskytuje ochranu před UVA paprsky, odstraňuje prach, skvrny z látek a zanechává dlouhotrvající vůni. 6 for 1 multifunkční produkt pro čištění aut může být použit na tkaniny, plasty a tvrdé povrchy.

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu