Neohodnoceno

Concept - Outline renovátor pneumatik

Outline, renovátor pneumatik a pryže je bez silikonu, jeho receptura je založena na vodní bázi, snadno se vpíjí do povrchu, přináší úžasný lesk, není mastný a práce s ním je velmi jednoduchá. Renovátor pneumatik Outline je možné ho použít nejen na pneumatiky, ale i na vnitřní pryžové části. Ideální pro použití na showroomu. Není hořlavý.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (> 5 ks) Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 88234 88235 Zvolte variantu
Značka: Concept
600 Kč 2 700 Kč od 600 Kč 726 Kč včetně DPH 3 267 Kč včetně DPH od 726 Kč včetně DPH

Outline, renovátor pneumatik a pryže je bez silikonu, jeho receptura je založena na vodní bázi, snadno se vpíjí do povrchu, přináší úžasný lesk, není mastný a práce s ním je velmi jednoduchá. Renovátor pneumatik Outline je možné ho použít nejen na pneumatiky, ale i na vnitřní pryžové části. Renovátor pneumatik ideální pro použití na showroomu. Není hořlavý, velmi snadno se aplikuje. S tímto renovátorem pneumatik docílíte opravdu profesionálního výsledku.

Světově známá značka, specializující se na čištění, korekce vzhledu a péči o automobily. Disponuje širokou škálou osvědčených produktů, které poskytují efektivní řešení pro všechny od prodejců a ošetřovatelů vozů, přes pronajímatele, provozovatele firemních flotil, dopravce atd.

Concept 

Autokosmetika od firmy Concept:
Surf-ACE by Concept - produkty pro automobilový průmysl, jachtařství i další průmyslová odvětví
Xpert-60 by Concept - prémiová autokosmetika pro profesionální i hobby použití