4 hodnocení

Concept - OK Graffiti Remover odstraňovač zbytků laku

OK Graffiti Remover odstraňovač zbytků laku je velmi účinný odstraňovač graffiti a zbytků laku vhodný na rozmanité povrchy. Gelové složení OK Graffiti Remover pomáhá zabránit stékání a umožňuje použití na vertikálních plochách. OK Graffiti Remover odstraňovač zbytků laku odstraňuje fixy, zbytky laků a další znečištění. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 88233
Značka: Concept
879 Kč –40 % 527,40 Kč 638,20 Kč včetně DPH
OK Graffiti remover with trigger spray
Akce Výprodej
879 Kč –40 %

OK Graffiti Remover odstraňovač zbytků laku je velmi účinný odstraňovač graffiti a zbytků laku vhodný na rozmanité povrchy. Gelové složení OK Graffiti Remover pomáhá zabránit stékání a umožňuje použití na vertikálních plochách. OK Graffiti Remover odstraňovač zbytků laku odstraňuje fixy, zbytky laků a další znečištění. OK Graffiti Remover odstraňovač zbytků laku není vhodný pro použití na velmi citlivé plastové povrchy.

Světově známá značka, specializující se na čištění, korekce vzhledu a péči o automobily. Disponuje širokou škálou osvědčených produktů, které poskytují efektivní řešení pro všechny od prodejců a ošetřovatelů vozů, přes pronajímatele, provozovatele firemních flotil, dopravce atd.

Concept 

Autokosmetika od firmy Concept:
Surf-ACE by Concept - produkty pro automobilový průmysl, jachtařství i další průmyslová odvětví
Xpert-60 by Concept - prémiová autokosmetika pro profesionální i hobby použití

Zpět do obchodu