1 hodnocení

Xpert-60 - Tyre Creme renovátor pneumatik a plastů

Vynikající renovátor pneumatik a pryže, zvyšující jejich životnost. Renovátor plastu Tyre Creme zanechává nelepivý lesklý povrch s mokrým efektem. Rychle, jednoduše a čistě aplikovatelný pomocí speciálního pěnového aplikátoru. Vhodný pro pneumatiky, pryže a vnější plastové částí vozidla. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 88419
758 Kč –40 % 454,80 Kč 550,30 Kč včetně DPH
Tyre Creme pack and contents white bg large
Akce Výprodej
758 Kč –40 %

Vynikající renovátor pneumatik a pryže, zvyšující jejich životnost. Renovátor pneumetik a pryže Tyre Creme zanechává nelepivý lesklý povrch s mokrým efektem. Rychle, jednoduše a čistě aplikovatelný pomocí speciálního pěnového aplikátoru. Renovátor pneumatik Tyre Creme je hodný jak pro pneumatiky, tak i pro ostatní části vozidla z pryže i vnější plastové části. Přidaná hodnota tohoto renovátoru pnematik - ošetření 80ks pneumatik z jednoho 225g balení!

X-pert 60 je řada prémiové autokosmetiky pro lidi, kteří milují svá auta. Slibují vynikající výkon a jsou vhodná pro nová i ojetá vozidla. Obsahují nejnovější nanotechnologie a nejčistší karnaubský vosk. Perfektní výsledek je vždy zaručen. Produkty jsou vhodné pro profesionální, poloprofesionální i hobby použití.

x pert 60 z webu

Zpět do obchodu