1 hodnocení

Fra Ber - Profumauto Sanitizzante Blue odstraňovač pachů pro auta a další prostory

Odstraňovač pachů pro auta a deodorant vhodný pro prostředí s velmi silným zápachem. Odstraňovač pachů Profumauto Sanitizzante Blue zajišťuje odstraňuje rychle a efektivně i velmi silný zápach a zanechává dlouhodobý pocit svěžesti a čistoty. Díky své specifické formuli odstraňuje pachy, rozkládá je a zabraňuje tvorbě nepříjemných výparů. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 88283
Značka: Fra Ber
1 374 Kč 1 662,50 Kč včetně DPH
prafumauto sanitizzante blue
Tip

Odstraňovač pachů pro auta a deodorant vhodný pro prostředí s velmi silným zápachem. Odstraňovač pachů Profumauto Sanitizzante Blue zajišťuje odstraňuje rychle a efektivně i velmi silný zápach a zanechává dlouhodobý pocit svěžesti a čistoty. Díky své specifické formuli odstraňuje pachy, rozkládá je a při aplikaci zabraňuje tvorbě nepříjemných výparů. Odstraňovač pachů Profumauto Sanitizzante Blue je nepostradatelný v odvětvích, kde je vyžadována maximální hygiena a může být použit všude tam, kde vznikají problémy v důsledku silných nežádoucích pachů, jako jsou: auta, autobusy, školy, kanceláře, toalety, atd. Odstraňovač pachů Profumauto Sanitizzante Blue je silný a účinný pomocník v boji s jakýmkoli zápachem.

Ředění: 1:2

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu