5 hodnocení

Fra Ber - No Insect odstraňovač hmyzu

Speciální odstraňovač hmyzu ze všech povrchů určený pro domácí i profesionální použití. Odstraňovač hmyzu No Insect není agresivní vůči povrchům. Nastříkejte odstraňovač hmyzu na povrch, nechte chvíli působit a opláchněte vodou. V případě houževnatých a zaschlých nečistot, použijte houbu. Nepoužívejte na přímém slunci a na rozpálené povrchy.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 88384
Značka: Fra Ber
164 Kč 198,40 Kč včetně DPH
No Insect 1
Tip

Speciální odstraňovač hmyzu ze všech povrchů určený pro domácí i profesionální použití. Odstraňovač hmyzu No Insect není agresivní vůči povrchům. Nastříkejte odstraňovač hmyzu na povrch, nechte chvíli působit a opláchněte vodou. V případě houževnatých a zaschlých nečistot, použijte houbu. Nepoužívejte odstrańovač hmyzu na přímém slunci a na rozpálené povrchy.

Aplikace:

Povrch rovnoměrně postříkejte a nechte několik sekund působit, poté opláchněte vodou. V případě zaschlého hmyzu postupujte pomocí vysokotlaké vody a/nebo houby.

Fra Ber je přední evropský výrobce autokosmetiky pro profesionální i hobby použití. Vlastní celou řadu patentů, přímo na své inovativní produkty. Nabízí ucelenou řadu prvotřídních produktů pro péči o automobily, karavany, lodě a další dopravní prostředky. Tyto čistící prostředky jsou speciálně vyvinuty pro jednotlivé typy mycích technologií – mycí linky, ruční mycí boxy i ruční mytí.

Důraz je vždy kladen na silný výkon, efektivitu a perfektní výsledek.

Fra Ber

Produkty pro detailing, speciální ekologická chemie s enzymy a další specializované produktové řady pro různé požadavky na mytí jsou tyto:
Innovacar by Fra Ber - luxusní produkty pro ruční mytí a detailerská studia
X-line by Fra Ber - to nejlepší pro mycí linky a ruční boxy
EvoEnzymes by Fra Ber - ekologická řada s aktivními enzymy a certifikací VDA, pro mycí linky i ruční boxy
Aktiv-E by Fra Ber - hobby autokosmetika se silou profesionálních produktů s aktivními enzymy a certifikací VDA

Marta by Fra Ber - exkluzivní parfémy nejen pro vaše vozidlo, osvěžovače vzduchu, difuzéry s tyčinkami, vonné karty pro pokoje, šatní skříně, botníky, auta, karavany atd. Tipy na originální dárky.

Zpět do obchodu