1 hodnocení

Surf-ACE - ASP 65 odmašťovač povrchů

ASP 65 odmašťovač povrchů před další úpravou - při leštění, nanášení povlaků a pod. ASP 65 je bezpečný, nehořlavý, na vodní bázi založený produkt, který účinně odstraňuje mastnotu, oleje, silikony, vosky, špínu a jiné povrchové nečistoty z kovu a plastových dílů. ASP 65 odmašťovač je díky nízkému obsahu organicky těkavých látek (jen 65 g/l) šetrný k životnímu prostředí. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: 88891
1 253 Kč –40 % 751,80 Kč 909,70 Kč včetně DPH
ASP Panel Wipe
Akce Výprodej
1 253 Kč –40 %

ASP 65 odmašťovač povrchů před další úpravou - při leštění, nanášení povlaků a pod. ASP 65 je bezpečný, nehořlavý, na vodní bázi založený produkt, který účinně odstraňuje mastnotu, oleje, silikony, vosky, špínu a jiné povrchové nečistoty z kovu a plastových dílů. ASP 65 odmašťovač je díky nízkému obsahu organicky těkavých látek (jen 65 g/l) šetrný k životnímu prostředí. Snižuje statickou elektřinou. ASP 65 odmašťovač je vhodný pro použití také na plasty citlivé na rozpouštědla.

Tato řada produktů se zaměřuje na vysoký výkon s širokými možnostmi použití v automobilovém průmyslu, jachtařství i průmyslovém odvětví. Produkty Surf-ACE používají výrobci OEM vozidel na výrobních linkách a v opravárenských centrech po celé Evropě.

Surface z webu

Zpět do obchodu