Neohodnoceno

Surf-ACE - ASP 65 odmašťovač motorového prostoru

ASP 65 odmašťovač motorového prostoru je bezpečný, nehořlavý, na vodní bázi založený produkt, který účinně odstraňuje mastnotu, oleje, silikony, vosky, špínu a jiné povrchové nečistoty z kovu a plastových dílů. ASP 65 odmašťovač motorového prostoru je díky nízkému obsahu organicky těkavých látek (jen 65 g/l) šetrný k životnímu prostředí. 

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (> 5 ks)
Kód: 88891
588 Kč 711 Kč včetně DPH
Kategorie: Autokosmetika
ASP Panel Wipe
Akce Výprodej

ASP 65 odmašťovač motorového prostoru je bezpečný, nehořlavý, na vodní bázi založený produkt, který účinně odstraňuje mastnotu, oleje, silikony, vosky, špínu a jiné povrchové nečistoty z kovu a plastových dílů. ASP 65 odmašťovač motorového prostoru je díky nízkému obsahu organicky těkavých látek (jen 65 g/l) šetrný k životnímu prostředí.  Snižuje statickou elektřinou. ASP 65 odmašťovač motorového prostoru je vhodný pro použití také na plasty citlivé na rozpouštědla.

Tato řada produktů se zaměřuje na vysoký výkon s širokými možnostmi použití v automobilovém průmyslu, jachtařství i průmyslovém odvětví. Produkty Surf-ACE používají výrobci OEM vozidel na výrobních linkách a v opravárenských centrech po celé Evropě.

Surface z webu